Barcelona: El Clasico NA ŻYWO

8 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelu****
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • śniadania w hotelu
 • transfer nowoczesnym autokarem w Hiszpanii
 • usługi najlepszych przewodników w Barcelonie podczas zwiedzania
 • bilety wstępu: Sagrada Familia, Park Güell, Casa Batlló
 • bilet na mecz FC Barcelona – Real Madryt na Stadionie Camp Nou
 • wieczór Flamenco z kolacją
 • wizytę na stadionie Camp Nou

Cena nie zawiera

 • przelotu do Barcelony (możliwy wylot z dowolnego portu lotniczego na świecie)
 • wizyty na torze wyścigowym Circuit de Barcelona-Catalunya ze zwiedzaniem oraz przejazdem Ferrari lub Lamborghi: $550
 • wyżywienia innego niż wymienione powyżej
 • ubezpieczenia turystycznego
 • dopłata do pokoju 1-osobowego: €450/os.

BARCELONA – BARRIO GOTICO – PAŁAC KRÓLEWSKI – PLAZA DE SANT JAUME – LA SAGRADA FAMILIA – PARK GUELL – TOR WYŚCIGOWY CIRCUIT DE BARCELONA-CATALUNYA – ALEJA PASSEIG DE GRACIA – CAMP NOU – EL CLASICO

Kultura i historia

Rozrywka

Wydarzenie sportowe


Plan podróży

1.dzień

Spotkanie z przewodnikiem na lotnisku i wylot do Hiszpanii.

2.dzień

Przylot do Barcelony. Transfer do hotelu znajdującego się w centrum gotyckim miasta, zakwaterowanie. Kolacja w lokalnej restauracji z przewodnikiem. Powrót do hotelu, nocleg.

3.dzień

Śniadanie, spotkanie z lokalnym przewodnikiem w lobby hotelowym. Poranny 3-godzinny spacer po starym mieście. Spacer po Barrio Gótico, czyli dzielnicy gotyckiej, jednej z najbardziej urokliwych w Barcelonie, gdzie wąskie uliczki i średniowieczne budynki tworzą fantastyczny klimat. Zobaczymy takie miejsca jak: Katedrę św. Eulalii, Pałac królewski oraz pobliski plac Plaza de Sant Jaume z Ratuszem oraz Palau de la Generalitat, w którym mieści się siedziba rządu katalońskiego. Kręte uliczki Barrio Gótico to między innymi sceneria z filmu „Pachnidło”. W czasie zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Czas wolny. Wieczorem wspólna kolacja w typowej katalońskiej tawernie. Powrót do hotelu, nocleg.

4.dzień

Po śniadaniu przejazd do katedry La Sagrada Familia – dzieło życia architekta Antoniego Gaudiego w budowie od 1882 roku… Świątynia Pokutna Świętej Rodziny, uważana za symbol stolicy Katalonii. Antonio Gaudí poświęcił na ten projekt ponad połowę swojego życia. W 2005 roku Sagrada Familia została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Lunch w lokalnej restauracji. Przejazd do Parku Güell, ogrodu z licznymi elementami architektonicznymi zaprojektowanego przez Antonio Gaudiego. Park składa się z wielu fragmentów zieleni, pociętych systemami krętych ścieżek, mostków i ciągami schodów. Kolacja w lokalnej restauracji, powrót do hotelu, nocleg.

5.dzień

Śniadanie, przejazd do miejscowości Montmeló na północ od Barcelony, gdzie odwiedzimy Circuit de Barcelona-Catalunya – tor wyścigowy, na którym odbywają się corocznie wyścigi Grand Prix Formuły 1. Zaczniemy od wprowadzenia w meandry kierowania auta oraz prowadzenia po torze, a następnie każdy będzie miał możliwość wykonania trzech okrążeni z instruktorem wybranym pojazdem: Ferrari albo Lamborghini; też zwiedzimy cały obiekt z przewodnikiem (dodatkowy koszt $550) Lunch w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, odpoczynek. Wieczorem udział w zmysłowym doświadczeniu pełnym zmysłowości, energii i temperamentu – pokazie flamenco! W czasie spektaklu bogata kolacja złożona przystawek, pierwszego dania, dania głównego, deseru oraz andaluzyjskiego wina, sangrii. Powrót do hotelu na nocleg.

6.dzień

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem w lobby hotelowym. Trzygodzinny spacer w klimatach secesyjnej Barcelony zaczniemy od Passeig de Gracia, alei burżuazji i drogich sklepów, gdzie znajdują się słynne budynki zaprojektowane przez Antoniego Gaudiego – Casa Milà oraz Casa Batlló, który zwiedzimy wewnątrz. Poznamy historię awangardowej dzielnicy EIXAMPLE, posłuchamy ciekawostek z życia architekta geniusza i jego przyjaźni i wspólnych projektach z krezusem Eusebim Güellem oraz dowiemy się jakie tajemnice kryje Park Güell. Czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

7.dzień

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie stadionu FC Barcelony Camp Nou, gdzie zwiedzimy m.in. salę trofeów, strefę multimedialną, salę dla zwiedzających, tunel gracza, drukarnię i stadion. Po zwiedzaniu lunch w lokalnej restauracji. Wieczorem możliwe wyjście na mecz El Clasico, czyli legendarne starcie gigantów piłki nożnej: FC Barcelona – Real Madryt. Po meczu kolacja w restauracji, powrót do hotelu, nocleg.

8.dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Transfer do portu lotniczego w Barcelonie, zakończenie wspaniałego wyjazdu.

 

Pokaż cały plan wycieczki

8 dni

Trasa wybranej wycieczki


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).