Przejdź do treści
Menu
Przewodnicy Rek Travel

Przewodnicy Rek Travel

Przewodnicy, czyli ci którzy odpowiadają za to, by marzenia się spełniły!

Będą Wam towarzyszyć w tych bardziej i mniej odległych zakątkach świata. Wybraliśmy ich bardzo starannie. To oni dbają o to, by każdy nasz Klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. To oni prowadzą Was po zaułkach zatłoczonych bazarów, między kolumnami starożytnych budowli, w cieniu wysokich szczytów, wśród huku wody i przez bezkresne piaski pustyni. Wszyscy nasi przewodnicy noszą w sercu gorącą pasję do miejsc, w które Was zabieramy.

Czasem jest to namiętność zrodzona z wyboru, a czasem to spuścizna przodków, która wciąż płynie w ich żyłach. Wśród naszych przewodników są absolwenci różnych uczelni, a ich wspólną cechą jest barwna osobowość i przyjemność, jaką czerpią z pokazywania Wam swoich ulubionych miejsc na ziemi. Każdy z nich ma też nadzieję, że i dla Was to miejsce stanie się wyjątkowe. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów.

Poznajcie przewodników Rek Travel

Nasi przewodnicy bardzo dobrze znają miejsca, do których Was zabieramy i lokalne zwyczaje. Wyruszając w podróż z nami możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy szczegół, o każdą formalność. A wszystko po to, by każdy z naszych Klientów mógł w pełni doświadczać nowych miejsc. Wyjątkowe atrakcje regionu, zapierające dech w piersiach widoki i lokalna kuchnia - to wszystko czeka na Was, a nasi przewodnicy zrobią wszystko, żeby wyjazd był niezapomniany.

Amina Ghanem przewodnik Rek Travel

Amina Ghanem

Andrzej F. Felker

Arkadiusz Stachnik przewodnik Rek Travel

Arkadiusz Stachnik

Dariusz Jasiński przewodnik Rek Travel

Dariusz Jasiński

Izabela Ratajewska przewodnik Rek Travel

Izabela Ratajewska

Kordians przewodnik Rek Travel

Kordian

Mohammed Ouhagai przewodnik Rek Travel

Mohammed Ouhaga

Sebastian Słupski przewodnik Rek Travel

Sebastian Słupski