Narty we Włoskich Dolomitach: sportowy spring break

9 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • Koszt biletu lotniczego Chicago – Wenecja – Chicago.
 • Koszt bagażu rejestrowanego plus przewozu nart.
 • Transport z i na lotnisko we Włoszech.
 • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych w hotelu ski in – ski out o nazwie Plan de Gralba z bezpośrednim dostępem do wyciągu będącego częścią trasy narciarskiej SellaRonda (5 noclegów).
 • Śniadania z regionalnymi i sezonowymi przysmakami w Plan de Gralba.
 • Urozmaicone czterodaniowe kolacje w Plan de Gralba.
 • Gala dinner i wieczory regionalne w Plan de Gralba.
 • Degustację regionalnych serów z sommelierem w Plan de Gralba.
 • Hotelowe spa w Plan de Gralba.
 • Strefa saun z sauna fińską i sauną parową w Plan de Gralba.
 • Hot tub ze strefą relaksu w Plan i hot tub z hydromasażem w Plan de Gralba.
 • Świeżą wodę źródlaną i świeże soki w czasie pobytu w Plan de Gralba.
 • Salt scrub w strefie saun (1 na osobę) w Plan de Gralba.
 • Hotelowe wi-fi.
 • Val Gardena Mobil Card – bezpłatny transport na terenie miasteczka.
 • Noclegi w hotelu w Wenecji.
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika.
 • Zwiedzanie Wenecji.

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach.
 • Dolomiti Superski Pass: ok. € 380/6 dni.
 • Wydatków natury osobistej i zwyczajowych napiwków.
 • Odszkodowania w przypadku zgubienia czy zniszczenia bagażu osobistego, walizki, itp.
 • Ubezpieczenia turystycznego.

 

 

Narty we Włoskich Dolomitach! Zakwaterowanie w hotelu typu ski in – ski out z bezpośrednim dostępem do wyciągu będącego częścią trasy narciarskiej Sella Ronda. Słynna Sella Ronda, znana również jako 4 passes tour to wyjątkowy szlak narciarski o łącznej długości 40 km!

Narty

Rozrywka


Plan podróży

1.dzień

WYLOT DO WENECJI Z DOWOLNEGO PORTU LOTNICZEGO NA ŚWIECIE

Przelot do Wenecji, jednego z miejsc we Włoszech najchętniej wybieranych przez turystów. I choć Wenecja kojarzy się głównie z karnawałem i gondolami, to w niedalekiej odległości znajduje się prawdziwy raj dla miłośników narciarstwa. Przekonamy się o tym w ciągu następnych kolejnych dni…

2.dzień

DOLOMITY: MARZENIE KAŻDEGO NARCIARZA

Po przylocie na międzynarodowe lotnisko im. Marco Polo w Wenecji transfer do hotelu Plan de Gralba w samym sercu włoskich Dolomitów (ski in ski out). Przed nami kilka dni aktywnego wypoczynku i korzystania z uroków przepięknych tras narciarskich włoskich Dolomitów. Naszą bazą wypadową będzie hotel Plan de Gralba położony w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego w Selva Val Gardena.

3.dzień

DOLOMITY: ZAPOZNANIE SIĘ Z TRASAMI NARCIARSKIMI

Dziś rozpoczynamy naszą narciarską przygodę. Naszą bazą wypadową jest hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego w Selva Val Gardena, dzięki czemu w niecałą minutę dotrzemy do wyciągu, który zabierze nas na słynną Sella Ronda.  Cała trasa liczy w sumie 40 km, z czego 26 km to odcinek do pokonania na nartach. Tory, tworzące swoisty pierścień wokół masywu Sella, przecinają 4 ladyńskie doliny: Val di Fassa w Trentino, Val Gardena i Val Badia w Górnej Adydze, Arabba w Wenecji Euganejskiej.

4.dzień

DOLOMITY: KOLEJNY DZIEŃ GÓRSKIEJ PRZYGODY

Po narciarskich wyczynach zawsze jest czas na wypoczynek. W naszym hotelu będziemy mogli skosztować regionalnych i sezonowych przysmaków. Będziemy mogli również skorzystać z degustacji wyśmienitych włoskich serów. Specjały te zaprezentuje nam wykwalifikowany serowy sommelier.

5.dzień

DOLOMITY: SPORTÓW ZIMOWYCH CIĄG DALSZY

Po wysiłku na stoku, można będzie zrelaksować się w hotelowym spa korzystając ze strefy saun. Do naszej dyspozycji będzie sauna fińską oraz aromatyczna sauna parowa. Ponadto będziemy mogli skorzystać z kryształowej wanny z orzeźwiającą wodą źródlaną lub wanną z hydromasażem. Salon relaksacyjny na pewno doda nam sił na kolejny dzień zmagań narciarskich.

6.dzień

DOLOMITY: BIAŁE SZALEŃSTWO

Słynna Sella Ronda, znana również jako 4 Passes Tour, to wyjątkowy szlak narciarski o łącznej długości 40 km. Połączone wyciągami trasy zjazdowe to 26 km białego szaleństwa.

7.dzień

DOLOMITY: NAJPIĘKNIEJSZE PASMO GÓRSKIE EUROPY

Dolomity w 2009 roku zostały wpisane na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Znalazły się tam dzięki skalistym ośnieżonym szczytom, gęstym lasom i zachwycającym krajobrazom.

Pasmo Dolomitów liczy aż 220 szczytów. Jednak tylko kilka z nich przekracza 3100 m n.p.m. Najwyższym szczytem jest Marmolada, która osiąga wysokość 3343 m n.p.m.

8.dzień

WENECJA: PERŁA WŁOSKIEJ ARCHITEKTURY

Dzisiaj udamy się na zwiedzanie Wenecji. Zaczniemy od bezapelacyjnie najbardziej rozpoznawalnego weneckiego miejsca, czyli Placu Świętego Marka. Zobaczymy znajdującą się na nim Bazylikę Św. Marka. Budowla uderza swoich rozmachem i bogactwem widocznym zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Na szczególną uwagę zasługuje fasada, którą tworzy 5 portali zdobionych drobną mozaiką. Nad głównym wejściem można podziwiać malowidła stanowiące alegorię pór roku i 12 miesięcy. W centralnej części górują repliki rzeźb koni z Konstantynopola.  Nasze dalsze kroki skierujemy w stronę Pałacu Dożów oraz Mostu Westchnień. Ukoronowaniem dnia będzie rejs gondolą (dla chętnych – dodatkowy koszt) po Canal Grande, podczas którego poczujemy niesamowitą atmosferę tego miasta. Z perspektywy gondoli zobaczymy wiele unikatowych budynków ale przede wszystkim najpiękniejszy most w Wenecji – Most Rialto. Po rejsie będziemy mieć czas wolny na zakupy pamiątek i spacery po tym niezwykłym mieście.

 

9.dzień

WYLOT Z WENECJI

Po śniadaniu transfer na lotnisko i pożegnanie z grupą. Pełni wrażeń po białym szaleństwie wybierzemy się w podróż powrotną do domu.

Pokaż cały plan wycieczki

9 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).