GOLDEN AGE TRAVEL REJS PO MICHIGAN

GOLDEN AGE TRAVEL Pożegnanie lata

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

  • przejazdy na całej trasie wycieczki
  • opiekę polskojęzycznego przewodnika
  • ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • biletów wstępu
  • wyżywienia
  • ogrody botaniczne w Michigan City
  • rejs statkiem wycieczkowym po Jeziorze Michigan
  • urocze miasteczko Saugatuck
  • spacer po plaży pod latarnię nad Jeziorem Michigan

Kultura i historia

Plaże

Rejs statkiem

Rozrywka


Plan podróży

1.dzień

KLUB PODRÓŻNIKÓW ZŁOTEGO WIEKU – GOLDEN AGE TRAVEL
zaprasza

Pożegnanie lata

Czas pożegnać lato, które w kalendarzu obwieszcza swój koniec zaledwie 3 dni wcześniej. Wycieczkę rozpoczniemy zbiórką przed biurem Rek Travel (5827 W Irving Park Rd., Chicago, IL 60634) we wczesnych godzinach porannych.

Jesienny sezon sprzyja wizytom w parkach i ogrodach botanicznych, które właśnie o tej porze roku zmieniają szatę i przybierają jesienne barwy. Z zastrzykiem energii w postaci kawy udamy się zatem do Michigan City w Indianie, gdzie odwiedzimy piękny ogród botaniczny z polskim akcentem w tle.

Po rześkim spacerze przejedziemy wzdłuż brzegu Jeziora Michigan, trzeciego co do wielkości spośród Wielkich Jezior, by dotrzeć do uroczego miasteczka Saugatuck. Tam czeka nas błogie lenistwo na pokładzie statku wycieczkowego. Popłyniemy nim w półtoragodzinny rejs w górę rzeki Kalamazoo do jeziora Kalamazoo.

Będziemy podziwiać malownicze miasteczko Saugatuck z pokładu statku, mijając różnych romiarów i kształtów liczne łodzie i jachty oraz luksusowe domy. Wypłyniemy też na szerokie wody Jeziora Michigan i poznamy ciekawą historię okolicy.

Po powrocie na ląd krótki udamy się na spacer wśród kolorowych sklepików, butików i kafejek. Potem wyruszymy w drogę powrotną do Chicago. W trakcie przejazdu zatrzymamy się w Michigan City by wybrać się na spacer przy plaży do latarni jeziornej, niesłusznie nazywanej morską : )

Do Chicago planujemy powrócić w godzinach wieczornych.

 

Sprawdź inne wycieczki GOLEDN AGE TRAVEL:

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Trasa wybranej wycieczki


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).