Sylwester na nartach w Aspen-Snowmass Kolorado. Wyjazd z Polski.

8 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • Koszt biletów lotniczych na przeloty międzynarodowe
 • Transfery z/na lotnisko
 • Opłaty lotniskowe
 • 7 noclegów w hotelach w pokojach dwuosobowych
 • Bilet wstępu upoważniający do jednorazowego wejścia na gorące źródła
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika 24 godziny na dobę
 • Wycieczkę z przewodnikiem do Arches National Park i Canyonlands
 • Wycieczka z przewodnikiem do Denver
 • Codzienne transfery na stoki narciarskie

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia
 • Kosztu wycieczek fakultatywnych nie wymienionych w świadczeniach
 • Zwyczajowych napiwków
 • Ubezpieczenia turystycznego
 • Karnetów narciarskich na 4 dni w czterech resortach (Aspen, Snowmass, Buttermilk, Highlands)

NARTY  ASPEN- SNOWMASS KOLORADO!

GLENWOOD SPRINGS – SNOWMASS – ASPEN HIGHLANDS – BUTTERMILK –  ARCHES NATIONAL PARK – CANYONLANDS – DENVER – COLORADO RIVER -COLORADO STATE CAPITOL – GREEN RIVER

Gorące źródła

Narty

Parki narodowe

Rozrywka

Wczasy


Plan podróży

1.dzień

WARSZAWA-DENVER

Przelot z Warszawy do Denver. Przejazd na nocleg do Glenwood Springs, Kolorado.

2.dzień

NARTY ASPEN-SNOWMASS

Białe szaleństwo na stokach Snowmass, Aspen, Aspen Highlands bądź Buttermilk. Aspen i Snowmass to jedne z najbardziej znanych resortów narciarskich nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie. W odległości 10 km od obu resortów znajduje się lotnisko dla prywatnych samolotów, którymi przylatują celebryci ze świata filmu, sportu i rozrywki, by wśród malowniczych krajobrazów szusować po stokach narciarskich. Nocleg w Glenwood Springs.

NARTY W ASPEN- SNOWMASS KOLORADO
Ski resort in winter
3.dzień

ASPEN-SNOWMASS

Białe szaleństwo na stokach Snowmass, Aspen, Aspen Highlands bądź Buttermilk. To właśnie tutaj każdy może znaleźć idealne trasy, dostosowane do swoich umiejętności, począwszy od najłatwiejszego stoku Buttermilk, kończąc na najtrudniejszym Aspen Highlands. Nocleg w Glenwood Springs.

narty Aspen Highlands

4.dzień

NARTY-ASPEN-SNOWMASS

Białe szaleństwo na stokach Snowmass, Aspen, Aspen Highlands bądź Buttermilk. Nocleg w Glenwood Springs, znajdującego się około 60 km od Aspen. To miasto o bogatej i burzliwej historii. Teren ten był pierwotnie zamieszkany przez koczownicze indiańskie plemiona Ute. Wcześni osadnicy – Isaac Cooper i Walter Devereux, bardzo szybko dostrzegli potencjał tego miejsca, a współczesna historia i sława Glenwood Springs zacząła się na dobre w 1887 roku, kiedy koleją przyjechały pierwsze wagony pełne turystów, których przyciągnęły opowieści o zdrowotnych właściwościach lokalnych źródeł Glenwood.

5.dzień

SYLWESTER

Narty na stokach Snowmass, Aspen, Aspen Highlands bądź Buttermilk, nocleg w Glenwood Springs. Przywitanie Nowego Roku!

sylwester na nartach 2022

6.dzień

NOWY ROK

Po śniadaniu wyruszamy do sąsiedniego stanu – Utah. Obecnie znajduje się w nim pięć parków narodowych, aczkolwiek miłośnicy przyrody chcieliby, aby cały stan Utah stał się jednym wielkim parkiem. Nasz przewodnik zabierze nas do dwóch parków – Arches i Canyonlands, abyście mogli doświadczyć na własne oczy wspaniałych widoków, którymi obydwa miejsca od lat czarują turystów. Arches, to przede wszystkim łuki i mosty skalne, których  jest w parku ponad 2 tysiące. Canyonlands natomiast to miejsce, gdzie wody Colorado River i Green River łączą się, formując wiele kanionów. Zachód słońca na Island of the Sky i kolacja w miejscowej meksykańskiej restauracji. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

park narodowy Utah

7.dzień

DENVER

Zaraz po śniadaniu wyruszamy do Denver. Zwiedzanie rozpoczniemy od zabytkowego, bo pochodzącego z końca XIX wieku budynku głównej stacji kolejowej Denver, który – po gruntowej renowacji, jaką przeszedł w latach 2012.2014 – stał się jednym z najmodniejszych miejsc w mieście. Infrastrukturę dworcową wzbogacono o hotel oraz strefę restauracyjno-handlową. Odwiedzimy również Colorado State Capitol – siedzibę władz stanowych Kolorado, która powstała na przełomie XIX i XX wieku i jest częściowo otwarta dla zwiedzających. Elegancki neoklasycystyczny budynek, z charakterystyczną złotą  kopułą, zwiedzać można indywidualnie lub w ramach zorganizowanych wycieczek z przewodnikiem. Wizyta w tym miejscu dostarczy solidnej dawki wiedzy na temat nie tylko historii Kolorado, lecz także całych Stanów Zjednoczonych. Przejazd na nocleg na przedmieściach Denver.

stacja kolejowa Denver

8.dzień

DENVER-WARSZAWA

Po śniadaniu i wymeldowaniu z hotelu, czas na zakupy w Denver Premium Outlets. Jest to główne miejsce zakupów w okolicy, oferując zróżnicowaną mieszankę popularnych projektantów i marek lifestylowych, w tym: Kate Spade New York, Tory Burch, Cole Haan, Michael Kors, Polo Ralph Lauren, American Eagle Outfitters, Tumi i Under Armour. Prawdziwym magnesem, który przyciąga do tego miejsca wszystkich tych, który przyciąga do tego miejsca wszystkich tych, którzy polują na okazje, są imponujące upusty, bo sięgające do 65 procent każdego dnia. Po południu przejazd na lotnisko, odprawa bagażowo-paszportowa i wylot do Warszawy.

A może  Sylwester w Kalifornii?

 

Pokaż cały plan wycieczki

8 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).