JAPONIA NARTY 2024 – ALL INCLUSIVE – 7 dni

7 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • Pobyt w komfortowym ośrodku/resorcie – ALL INCLUSIVE CLUB MED
 • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych
 • Karnety narciarskie
 • Grupowe lekcje jazdy na nartach
 • Dostęp do ponad 20 różnych forma aktywności sportowej i rekreacyjnej
 • Dostęp do strefy rekreacyjnej ośrodka/resortu

*** z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i dostępność ośrodka/resortu cena pobytu może ulec zmianie!

Cena nie zawiera

 • Kosztu międzynarodowych biletów lotniczych
 • Transportu z/na lotnisku (możliwość rezerwacji w biurze – cena do potwierdzenia)
 • Ubezpieczenia medycznego
 • Wydatków natury osobistej
 • Kosztu wycieczek fakultatywnych (wykaz i cena do wglądu na terenie ośrodka/resortu)
 • Korzystania z płatnej oferty ośrodka/resortu
 • kosztu wizy do Japoni

JAPONIA
https://en.wikipedia.org/wiki/Japonia – Oferujemy pobyty all inclusive w 4 resortach CLUB MED:

TOMAMU HOKKAIDO – Ośrodek w sercu jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Azji. Otoczony pięknymi górami. Zjazdy w puchu, z którego słynie Hokkaido dają idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Tradycyjna japońska kuchnia inspirowana lokalnymi smakami dostępna w dwóch restauracjach na terenie ośrodka. Łaźnia nordycka na świeżym powietrzu w otoczeniu natury dająca możliwość relaksu po zimnym, wyczerpującym dniu. Kryty basen ze słodką wodą i pięknym widokiem.
SAHORO HOKKAIDO – Ośrodek położony na obszarze ponad 145 hektarów w samym sercu góry Tomamu. Miejsce słynące z owoców morza, wołowiny Wagyu i znakomitych trunków. Raj dla miłośników sportów zimowych z licznymi trasami zjazdowymi oraz nocną jazdą na nartach. Grill Yakiniku ustawiony bezpośrednio na Twoim stoliku w specjalnej restauracji do grillowania – jednej z najlepszych mięs na świecie. Słynna wioska lodowa zaledwie kilka minut od ośrodka z łyżwami, zjeżdżalniami i lodową restauracją. Największy w Japonii kryty basen z falami po drugiej stronie ulicy ośrodka.
KIRORO PEAK – Kurort w północnej części wyspy Hokkaido z najlepszym śniegiem w regionie. Tradycyjny japoński Onsen w odległości 3 minut od ośrodka, aby zrelaksować się po dniu spędzonym na nartach. Światowej sławy puch i obfite opady śniegu czynią ten rejon znanym z długiego sezonu narciarskiego. Miasto portowe Otaru w odległości 40 minut od ośrodka z malowniczymi uliczkami pełnymi zabytków. Podgrzewany kryty basen z dwiema strefami dla dorosłych i dzieci oraz jacuzzi dla relaksu.

 • Pobyt w dowolnym terminie w zależności od dostępności ośrodka/resortu. Opcjonalnie możliwość wydłużenia pobytu.

Po więcej szczegółów, indywidualną wycenę pobytu oraz dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym konsultantem:
Marta Pasek tel. 773-777-7733, cell: 224.688.9444

Ilość miejsc ograniczona!

 

Narty

Rekreacja

Sport


Polecamy inne wyjazdy

STOLICE EUROPY – jarmarki bożonarodzeniowe 2024

https://rektravelholidays.com/wycieczki/stolice-europy/


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).