Wisconsin- kulig

Zimowe Wisconsin – waterpark, kulig i ognisko

2 dni
Plan podróży

Cena zawiera

  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
  • Zakwaterowanie w hotelu na terenie Kalahari Resorts and Conventions
  • Wstęp do parku wodnego Kalahari Resorts and Conventions
  • Ognisko z wyżywieniem, jak opisane w programie
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Opłaty za kulig: $30
  • Wstępu na atrakcje dodatkowo płatne w resorcie
  • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia mienia

Zimowe Wisconsin – waterpark (Kalahari Resorts and Conventions), kulig i ognisko

 


Plan podróży

1.dzień

Wyjazd sprzed biura Rek Travel (5827 W Irving Park Rd., Chicago, IL 60634) o godz. 8 rano. Przejazd do sąsiadującego stanu Wisconsin. Jeśli dopisze zimowa, śnieżna aura, odwiedzimy park stanowy Devil’s Lake, gdyż ten pokryty zimową szatą park, prezentuje się wyjątkowo okazale. Jeśli jego tafla pokryta jest lodem, można tam spotkać wędkarzy zgromadzonych wokół przerębli.

Wybierzemy się na krótki spacer wokół jeziora z widokiem na skalne ostańce, które robią nie mniejsze wrażenie niż chicagowskie wieżowce. Po południu zakwaterowanie w hotelu i wyjście do parku wodnego w resorcie Kalahari (Kalahari Resorts and Conventions). Nocleg w hotelu na terenie resortu.

Na terenie resortu dostępne są m. in:
– baseny, kręte zjeżdżalnie i symulatory fal do surfingu– interaktywne gry i place zabaw dla dzieci– salony gier – prawie 200 gier przenoszących w niesamowitą, wirtualną rzeczywistość– diabelski młyn o wysokości ponad 6 pięter– karuzela, która przeniesie Was w świat Afryki– tory wyścigowe dla gokartów– podniebne kolejki (rollercoasters)– afrykańskie, wodne safari– parki linowe z elementami wspinaczki– kino w techologii XD Dark Ride 5-D– koszykówka wodna– ocean i jego mieszkańcy – podwodny świat wirtualny– tematyczne „escape rooms” – tu można się zmierzyć z wyzwaniem ucieczki od zastawianych pułapek, katastrof i zasadzek, w których liczy się walka z czasem
Dla dorosłych polecamy:
– wodne atrakcje, baseny, jacuzzi i spa z hydromasażem– pływający bar z drinkami i koktajlami– odnowę biologiczną – zabiegi pielęgnacyjne i luksusowe masaże– terapię solną i haloterapię na bazie organicznej soli himalajskiej– studio fitness i możliwość skorzystania z usług trenera personalnego
UWAGA! Wstęp do Tom Foolerys Adventure Park, odnowa biologiczna, terpia solna i studio fitness płatne dodatkowo

2.dzień

Po śniadaniu możliwość korzystania z atrakcji resortu do czasu wykwaterowania.

Po wykwaterowaniu przejazd na kulig (odbędzie się on niezależnie od tego, czy dopisze śnieżna aura, w przypadku braku śniegu zapewniamy przejażdżkę wozem konnym). Po kuligu ognisko i pieczenie kiełbasek. Atmosfera palącego się ognia, zapach dymu, żar i zapach pieczonych kiełbasek nadaje wyjątkowy klimat każdemu spotkaniu. Nie inaczej będzie tym razem.

Zapewniamy gorący grzaniec dla dorosłych, gorącą czekoladę dla dzieci i bigos myśliwski dla wszystkich. Będą również pieczone na ognisku kiełbaski, pieczywo oraz kawa i herbata. Wszystko to w atmosferze zabawy i przy dźwiękach góralskiej muzyki. Późnym popołudniem wyjazd w drogę powrotną do Chicago. Planowany powrót w godzinach wieczornych.
Cena:2 osoby w pokoju: $345/os3 osoby w pokoju: $325/os4 osoby w pokoju: $295/os

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).