Sylwester na nartach w Aspen/Snowmass w Kolorado

8 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • 6 nocy w Courtyard by Marriott w Glenwood Springs
 • Pobyt w pokoju 2 osobowym: $795 od osoby
 • Pobyt w pokoju 3 osobowym: $595 od osoby
 • Pobyt w pokoju 4 osobowym: $495 os osoby
 • 6 śniadań
 • Możliwość zakupu biletów na zjazdy w mega promocyjnych cenach

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach
 • Ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)
 • Wydatków natury osobistej
 • Karnetów na zjazdy
 • Dojazd własny

DLACZEGO SYLWESTER NA NARTACH W KOLORADO TYLKO Z NAMI?

 • MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA KARNETÓW NA ZJAZDY W MEGA PROMOCYJNYCH CENACH!

 • MOŻLIWA NIŻSZA CENA WYCIECZKI w pokojach 3 i 4 osobowych!

Cena w pokoju 2 osobowym: tylko $795 od osoby

Cena w pokoju 3 osobowym: tylko $595 od osoby

Cena w pokoju 4 osobowym: tylko $495 osoby

DOJAZD WŁASNY.

DLACZEGO NA NARTY DO KOLORADO?

ASPEN – przepiękne Góry Skaliste, najlepsze na świecie trasy narciarskie, malownicze krajobrazy, idealne miejsce na zimowe szaleństwo!

SNOWMASS – jeden z najlepszych zimowych kurortów na świecie, przepiękne trasy narciarskie, doskonałe restauracje, fantastyczne widoki!

ATRAKCJE W OKOLICY – po białym szaleństwie idealne będą Iron Mountain Hot Springs z 16 basenami z wodami mineralnymi, olbrzymie źródła termalne Glenwood Springs hot springs, czy jaskinie parowe Yampah Caves.

Narty


GLENWOOD SPRINGS

Glenwood Springs, to miasto położone u zbiegu rzek Kolorado i Roaring Fork, znane na całym świecie ze słynnych gorących źródeł. W tym historycznym mieście znaleźć można wiele atrakcji takich jak sporty zimowe, wędkarstwo i kilometry malowniczych szklaków pieszych i rowerowych.

COURTYARD BY MARRIOTT GLENWOOD SPRINGS

Komfortowy hotel Courtyard by Marriott Glenwood Springs ma świetną lokalizację i oferuje takie udogodnienia jak kryty basen, hot tub i jacuzzi, fitness center, bezpłatne wifi i restaurację z bogatym menu. Zameldowanie w hotelu w dniu 27.12.2022 od godziny 16:00. Wymeldowanie 02.01.2023 do godziny 11:00. Zapraszamy!

ASPEN, SNOWMASS & BUTTERMILK

Aspen i Snowmass nikomu zapewne nie trzeba przedstawiać, ale jeśli znajdzie się choć jedna taka osoba, to – jak zawsze – służymy pomocą i informacją. To jedne z najbardziej znanych resortów narciarskich nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie. 

W odległości 10 km od obu resortów znajduje się lotnisko dla prywatnych samolotów, którymi przylatują celebryci ze świata filmu, sportu i rozrywki, by wśród malowniczych krajobrazów szusować po stokach narciarskich. Aspen to jedno z droższych i najwyżej cenionych miasteczek na zimowe szaleństwo.

Snowmass natomiast, leżące około 20 minut jazdy samochodem od Aspen, jest jednym z większych resortów narciarskich. Tu każdy może znaleźć idealne trasy, dostosowane do swoich umiejętności, począwszy od najłatwiejszego stoku Buttermilk, kończąc na najtrudniejszym Aspen Highlands. 

Tak jak Santa Monica czy Miami Beach są na szczycie list prestiżowych plaż w USA, tak Snowmass jest wśród najlepszych resortów narciarskich. Po wyczerpującym dniu na stokach można wybrać się na zakupy do licznych sklepów lub zasmakować kuchni w lokalnych restauracjach.


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).