Sedona dla Pań

4 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • noclegi w hotelach
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • przejazdy na całej trasie wycieczki
 • ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu
 • opiekę przewodników
 • kompleksowe wsparcie dla klienta, na każdym etapie Twojej podróży

 

Przed każdą wycieczką wysyłamy SMS z informacjami dotyczącymi wyjazdu. W tym przypomnieniu zawieramy szczegóły takie jak godzina zbiórki i miejsce wyjazdu – zawsze jest to nasze biuro. Przypominamy także o wszelkich opłatach związanych z wycieczką, takich jak koszty biletów wstępu.

Cena nie zawiera

 • przelot na trasie Chicago – Phoenix – Chicago
 • wyżywienia
 • ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)
 • biletów wstępu

Zapraszamy na niepowtarzalną wycieczkę dla pań do serca Arizony, gdzie słońce świeci jaśniej, a przygoda czeka na każdym kroku. W ciągu kilku dni zanurzysz się w kulturze, historii i niesamowitych krajobrazach tego wyjątkowego stanu.

Oto trzy główne atrakcje, które czekają na Ciebie:

 1. Odkrywanie Wielkiego Kanionu – zapierający dech w piersiach cud natury, który każdego roku przyciąga miliony turystów. Stań na krawędzi tego gigantycznego wąwozu i poczuj niesamowitą moc natury.
 2. Przygoda w Sedonie – miasteczko otoczone czerwonymi skałami, które skrywa w sobie wiele tajemnic. Odkryj lokalne winnice, zanurz się w kulturze i podziwiaj zachody słońca, które malują niebo na różowo.
 3. Podróż historycznym pociągiem – wyjątkowa okazja, by cofnąć się w czasie i przeżyć niezapomniane chwile, podziwiając piękno Arizony z okna pociągu.

Ale to tylko początek! Nasza wycieczka dla pań oferuje wiele więcej atrakcji, które sprawią, że poczujesz się jak prawdziwa odkrywczyni.

Nie czekaj! Zarezerwuj swoje miejsce i dołącz do grupy inspirujących kobiet, które tak jak Ty pragną przeżyć niezapomnianą przygodę!

Kultura i historia

Rozrywka

Winiarnie


Plan podróży

1.dzień

Kobieca podróż - Z Chicago do Phoenix

W Phoenix czeka na nas prawdziwa uczta kulinarna. Odkryjemy smaki miejscowej gastronomii podczas lunchu w wybranej przez nas restauracji. Ta wycieczka dla pań nie ogranicza się tylko do zwiedzania – to także smakowita przygoda.

Kierunek: Sedona
Po odkrywaniu Phoenix, ruszamy w stronę Sedony. Po dotarciu, odpoczniemy w przytulnym hotelu, dając Ci chwilę na odprężenie. Ta wycieczka dla pań łączy w sobie uroki miejskiego życia z cudami natury.

sedona-cathedral-rock-rektravel

Wieczór pełen uroków w Sedonie
Kiedy już się rozgościmy, zapraszamy na wspólny spacer po Sedonie oraz wizytę w renomowanym Sound Bites Broil.

Spokojna noc w Sedonie

2.dzień

Kobiecy dzień w Sedonie - od Devil's Bridge do winiarni

Rozpoczynamy dzień od spaceru po znanej trasie Devil’s Bridge. Oczarują Cię widoki, które stamtąd się roztaczają, zwłaszcza imponujący skalny łuk, który jest idealnym miejscem na niezapomniane zdjęcia. Ta część wycieczki dla pań to gratka dla entuzjastów pięknych krajobrazów i fotografii.

Jerome – od miasta górników do miasta duchów
Następnie odwiedzimy Jerome, które niegdyś tętniło życiem dzięki kopalniom złota i miedzi, a teraz jest urokliwym miejscem z niepowtarzalnym klimatem. Spacerując po jego uliczkach, odkryjemy klimatyczne butiki i kawiarnie oraz podziwiamy widoki na dolinę Verde. Lunch zjemy w jednym z miejscowych lokali.

Kulinarne doznania w winiarniach Sedony
Sedona i jej okolice to raj dla miłośników wina. Odkryjemy lokalne winnice, gdzie będziemy degustować różnorodne wina w otoczeniu czerwonych skał. To nie tylko degustacja wina, ale także okazja do spróbowania regionalnych serów i innych przysmaków.

sedona-zachód-słońca-cathedral-rock-rektravel

Magiczny zachód słońca przy Cathedral Rock
Zanim zapadnie zmrok, wrócimy do Sedony i udamy się na Cathedral Rock, by podziwiać spektakularny zachód słońca. To chwila, którą zapamiętasz na zawsze.

Wieczór w Vino Di Sedona

Wieczór spędzimy w Vino Di Sedona, gdzie czeka na nas imponująca kolekcja prawie 1000 win różnych roczników z różnych zakątków świata. Będzie to okazja, by spróbować zarówno egzotycznych trunków, jak i tych z lokalnych winnic.

Spokojny nocleg w Sedonie

3.dzień

Wielki Kanion i magia Route 66

Rozpoczynamy trzeci dzień naszej wycieczki dla pań od pożywnego śniadania, które dostarczy Ci sił na nadchodzące atrakcje. Po posiłku wyruszamy w kierunku malowniczego miasteczka Flagstaff.

Historyczna podróż pociągiem ku Wielkiemu Kanionowi
W Flagstaff czeka na nas wyjątkowa przygoda – przejazd historycznym pociągiem, który zawiezie nas prosto do Wielkiego Kanionu. Będzie to okazja, by podziwiać zmieniające się krajobrazy i poczuć atmosferę dawnych czasów.

Odkrywanie majestatu Wielkiego Kanionu
Po dotarciu na miejsce, odwiedzimy najbardziej malownicze punkty widokowe, a także obejrzymy film o kanionie w technologii IMAX. Dla tych, którzy szukają dodatkowych emocji, proponujemy lot helikopterem w głąb kanionu. Szczegóły lotu zostaną omówione z przewodnikiem. Nasza wizyta w Wielkim Kanionie to prawdziwa uczta dla oczu i ducha, pozwalająca docenić niesamowitość tego miejsca.

williams-route-66-rektravel

Williams i legenda Route 66
W drugiej części dnia przeniesiemy się do Williams, gdzie poczujemy atmosferę słynnej Route 66 i Dzikiego Zachodu. Czekają nas tam liczne atrakcje, od klasycznych salonów, przez muzeum, aż po emocjonujący zipline nad miasteczkiem. Nasza wizyta w Williams to prawdziwa podróż w czasie.

Relaksujący wieczór w Sedonie
Wieczorem wrócimy do Sedony, gdzie będziesz mogła cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem i relaksem.

4.dzień

Pożegnanie z Sedoną i powrót do Chicago

Zaczynamy ostatni dzień naszej wycieczki dla pań od śniadania, które dostarczy Ci energii na nadchodzące atrakcje. Po posiłku wyruszamy na lokalny szlak, by jeszcze raz podziwiać krajobrazy Sedony. To doskonała okazja, by na koniec naszej podróży zanurzyć się w piękno Arizony.

Zakupy pamiątek i odkrywanie uroków miasteczka
Po spacerze, będzie czas na zakup pamiątek i dalsze odkrywanie miasteczka. Możesz odwiedzić lokalne sklepy i galerie, by znaleźć wyjątkowe upominki z naszej wycieczki.

malownicza-trasa-do-phoenix-rektravel

Lunch w Sedonie
Zanim opuścimy Sedonę, zjemy lunch w jednej z miejscowych restauracji, gdzie będziesz mógł skosztować autentycznych dań regionalnych. To ostatnia okazja, aby spróbować lokalnej kuchni przed końcem naszej wycieczki.

Malownicza podróż do Phoenix
Po lunchu, ruszamy w stronę Phoenix, podziwiając po drodze piękne krajobrazy Arizony.

Powrót do Chicago
Wieczorem dotrzemy na lotnisko w Phoenix, skąd wyruszymy w podróż powrotną do Chicago. Planowany przylot do Chicago w późnych godzinach wieczornych.

Pokaż cały plan wycieczki

4 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).