Puchar Świata w skokach narciarskich Lake Placid

5 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

  • przejazd autokarem wysokiej klasy na trasie Chicago – Lake Placid – Chicago
  • 4 noclegi w bardzo dobrych hotelach – Marriott lub o tym samym standardzie
  • 4 śniadania
  • opieka dwóch polskojęzycznych przewodników
  • atrybuty kibica: szaliki, czapki

Cena nie zawiera

  • koszt wejściówek na zawody ( wejściówki w cenie grupowej )
  • wyżywienia innego niż wymienione powyżej
  • ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)

Wydarzenie sportowe


Plan podróży

1.dzień

WYJAZD Z CHICAGO

Wyjazd sprzed biura Rek Travel w Chicago. Naszym celem będzie jeden z najbardziej znanych kurortów zimowych w Stanach Zjednoczonych – Lake Placid. Czarujące miejsce o każdej porze roku z malowniczymi szlakami, sklepami i restauracjami na Main Street oraz łatwym dostępem do zapierającego dech w piersiach dziewiczego piękna Adirondack Park. Nocleg w hotelu po drodze do Lake Placid.

2.dzień

LAKE PLACID

Przyjazd do Lake Placid i od razu udajemy się pod olimpijską skocznię aby kibicować naszym skoczkom podczas kwalifikacji do sobotniego konkursu skoków indywidualnych.

3.dzień

LAKE PLACID

Po nocy spędzonej w hotelu o wysokim standardzie nieopodal Lake Placid, udajemy się ponownie na skocznię. W sobotę pierwszy konkurs indywidualny z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły i mamy nadzieję że pozostałym naszym skoczkom uda się przejść pomyślnie przez kwalifikacje.

 

4.dzień

LAKE PLACID

Niedziela to kolejny dzień zmagań na skoczni. To tutaj miały miejsce dwie Zimowe Olimpiady – w 1932 r. oraz 1980 r. Wioska alpejska do dziś przyciąga światowej sławy sportowców. Dzisiaj obejrzymy kwalifikacje i drugi indywidualny konkurs skoków.  Będziemy głośno kibicować i trzymać kciuki za naszych! Po emocjach konkursowych ruszymy w drogę powrotną do Chicago.

5.dzień

POWRÓT DO CHICAGO

Po nocy spędzonej w hotelu na trasie przejazdu, w poniedziałek wrócimy do Chicago.

 

Pokaż cały plan wycieczki

5 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).