2 dni

Pędzą Konie… Z Kopyta Kulig Rwie

$245
Plan podróży

Plan podróży

1.dzień

Dzień 1

Witamy nowy rok 2021. Na początek zapraszamy Was do wspólnej zabawy w okrytym zimową szatą Wisconsin. Naszą karnawałową wyprawę zaczynamy o godzinie 7 rano i jedziemy do Wisconsin Dells, gdzie bawić będziemy się w Mt. Olympus Water & Theme Parks. Miejscowość może pochwalić się nie tylko atrakcjami wodnymi, ale także licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. W samym kompleksie czekają na nas: baseny, tube, anaconda, hispanic bay, sacred well whirpool, tube slide i wiele innych atrakcji w tym ściana do wspinaczki oraz gokarty. Nocleg w hotelu.

2.dzień

Dzień 2

Kolejnego dnia planujemy zabawę na świeżym powietrzu.  Spędzimy czas podczas kuligu zorganizowanego w prastarej dolinie rzeki Lemonweir. W programie oprócz przejażdżki saniami (w przypadku braku śniegu powozem konnym) ognisko i pieczenie kiełbasek. W drodze powrotnej do Chicago odwiedzimy: Devil’s Lake State Park, gdzie widoki na ostańce skalne robią nie mniejsze wrażenie niż chicagowskie wieżowce oraz dolinę rzeki Wisconsin słynącej z winnic i walk pomiędzy białymi, a wojownikami sławetnego wodza Indian Black Howk’a. Planowany powrót do Chicago około godziny 9 wieczorem.

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Cena zawiera

  • Nocleg w hotelu w pokojach dwuosobowych
  • Opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika
  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu
  • Kiełbaski

Cena nie zawiera

  • Zwyczajowych napiwków
  • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach
  • Wydatków natury osobistej
  • Odszkodowania w przypadku zniszczenia lub zagubienia bagażu
  • Dopłaty do pokoju jednoosobowego ok. $80 (do potwierdzenia w biurze).

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Nowy Jork Statua Wolności

Od Atlantyku po Pacyfik

$4495 19 dni 08-10-2023

Hawaje

$2495 9 dni 01-12-2023 01-20-2023
Pokaż wszystkie wycieczki 97