Narty w Utah – Snowbird, Alta, Snowbasin

8 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • 7 nocy w Hyatt Place Salt Lake City
 • 7 śniadań
 • Codzienny dojazd na stoki
 • Opiekę polskojęzycznego opiekuna grupy
 • Możliwość zakupu biletów na zjazdy ze zniżką

Cena nie zawiera

 • Przelotu z Chicago do Salt Lake City i z powrotem
 • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach
 • Ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)
 • Wydatków natury osobistej

DLACZEGO NA NARTY W GÓRY SKALISTE TYLKO Z NAMI?

 • MOŻLIWOŚC ZAKUPIENIA KARNETÓW NA ZJAZDY W MEGA PROMOCYJNYCH CENACH!

 • OPIEKA POLSKOJĘZYCZNEGO OPIEKUNA GRUPY!

 • MOŻLIWA NIŻSZA CENA WYCIECZKI w pokojach 3 i 4 osobowych!

Cena w pokoju 2 osobowym: tylko $1195 od osoby

Cena w pokoju 3 osobowym: tylko $995 od osoby

Cena w pokoju 4 osobowym: tylko $895 osoby

DLACZEGO NA NARTY DO UTAH?

NOCLEG W SALT LAKE CITY – stolica stanu Utah jest pełna atrakcji i życia nocnego. To również marzenie entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

NA NARTY BĘDZIEMY JEŹDZIĆ DO NASTĘPUJĄCYCH OŚRODKÓW:

SNOWBIRD  – jeden z najlepszych zimowych kurortów na świecie, przepiękne trasy narciarskie, doskonałe restauracje, fantastyczne widoki!

ALTA – kurort narciarski położony w górach Wasatch w stanie Utah, w hrabstwie Salt Lake.

SNOWBASIN – ponad 3000 akrów tras narciarskich i 107 tras sprawia, że Snowbasin to wspaniały ośrodek narciarski dla całej rodziny.

Zapraszamy! Adventure awaits!

Narty


WYLOT Z CHICAGO

Wylot z samego rana bezpośrednio do Salt Lake City, stolicy stanu Utah, położonego w przepięknych Górach Skalistych nad rzeką Jordan nieopodal Wielkiego Jeziora Słonego. 

PRZYLOT DO SALT LAKE CITY

Po przylocie do Salt Lake City transfer i zakwaterowanie w komfortowym hotelu Hyatt Place Salt Lake City, otoczonego pięknymi terenami rekreacyjnymi. Zapierająca w piersiach górska sceneria zachęca do całorocznego wypoczynku i przygody. 

SNOWBIRD & ALTA & SNOWMBASIN

To jedne z najbardziej znanych resortów narciarskich nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie.  Położone w malowniczych górach Wasatch – pasmo górskie w USA, w stanach Utah i Idaho oraz w niewielkim stopniu w stanie Wyoming.  Jest częścią Gór Skalistych a jego najwyższym szczytem jest Mount Nebo. Przez góry Wasatch jeździły słynne olbrzymie parowozy Big Boy.

 


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).