Narty – Alaska: Alyeska Resort

7 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • 5 noclegów w resorcie Alyeska Ski Resort: pokój dwuosobowy $1395/osoba, pokój trzyosobowy $1195/osoba, pokój czteroosobowy $995/osoba
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
 • Transfer z i na lotnisko
 • Wycieczkę po Anchorage

 

Cena nie zawiera

 • Koszt biletów lotniczych
 • Wyżywienia
 • Możliwość dokupienia śniadania w cenie 35$ od osoby
 • Wydatków natury osobistej ( napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp. )
 • Kosztów karnetów ( od $55/dzień )

DLACZEGO NA NARTY W KORDYLIERY TYLKO Z NAMI?

 • DODATKOWE ATRAKCJE TAKIE JAK: ŁOWIENIE SPOD LODU, REJS NA POLE LODOWCOWE,  ZWIEDZANIE ANCHORAGE!
 • OPIEKA POLSKOJĘZYCZNEGO OPIEKUNA GRUPY!

 • MOŻLIWA NIŻSZA CENA WYCIECZKI w pokojach 3 i 4 osobowych!

Cena w pokoju 2 osobowym: tylko $1395 od osoby

Cena w pokoju 3 osobowym: tylko $1195 od osoby

Cena w pokoju 4 osobowym: tylko $995 osoby

DLACZEGO NA NARTY NA ALASKĘ?

ANCHORAGE – najwyższa część łańcucha Kordylierów z najwyższym szczytem kontynentu – Denali, najlepsze na świecie trasy narciarskie, malownicze krajobrazy, idealne miejsce na zimowe szaleństwo!

ALYESKA RESORT  – jeden z najlepszych zimowych kurortów na świecie, przepiękne trasy narciarskie, doskonałe restauracje, fantastyczne widoki!

Zapraszamy!  Adventure awaits!

Narty


WYLOT Z CHICAGO DO ANCHORAGE

Spotkanie grupy z przewodnikiem na lotnisku O’Hare w Chicago. Odprawa bagażowa. Wylot w godzinach rannych. Przelot do Anchorage. Zwiedzanie Anchorage – najbardziej zaludnionego miasta na Alasce, otoczonego lodowatymi wodami Atlantyku i ośnieżonymi szczytami gór. Transfer do Alyeska Nordic Ski Resort. Zakwaterowanie  i nocleg.

ALYESKA RESORT

Zimowe szaleństwa na stoku narciarskim w Alyeska Resort oraz możliwość korzystania z wycieczek i atrakcji fakultatywnych.

WYCIECZKI I ATRAKCJE FAKULTATYWNE

Dla osób, które będą chciały zrobić sobie przerwę w zimowych szaleństwach na stoku narciarskim lub dla tych, którzy nie przepadają za narciarstwem, przygotowaliśmy propozycję wycieczek fakultatywnych dostępnych w sezonie zimowym. Wycieczki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji. Super atrakcja dla dzieci i dorosłych, którzy będą mieli okazję pędzić po białych stokach i delektować się świeżym (i zimnym) powietrzem Alaski. Pochodzące z Alaski kolarstwo na grubych oponach jest cenione za łatwość manewrowania po równym i nierównym terenie. Zasmakujemy zimowej przygody na Alasce dzięki wycieczkom łodzią pod lodowe pole. Widoki na piękne błękitne lodowce, ośnieżone szczyty i krystalicznie czystą wodę sprawią, że ten rejs na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Największe muzeum na Alasce, Anchorage Museum, jest instytucją w której poznamy sztukę, historię i kulturę Alaski. Alaska Native Heritage Center oferuje wgląd w bogatą kulturę tubylców Alaski. Posłuchamy o tradycjach przekazanych przez starszego wioski i mistrza rzemieślniczego. Będzie też okazja na uczestnictwo w występach tanecznych i spacer przy jeziorze Tiulana. Poznacie prawdziwych alaskańskich „maszerów”, którzy darzą swoje psy wielkim szacunkiem. Poczujemy się jak prawdziwi mieszkańcy terenów północnych, którzy wykorzystywali ten sposób podróży do pokonywania mniejszych i większych odległości. Zimy na Alasce zapewniają wyjątkowe możliwości wędkowania podlodowego. Spróbujemy swoich sił w łowieniu pod lodem dzięki dostępowi do pięknych, wysokogórskich jezior, obfitujących w alaskańskie pstrągi tęczowe i Dolly Varden. Możliwość korzystania z zabiegów i masaży, saun i gorących źródeł.Po siedmiu dniach wspaniałego, białego szaleństwa wieczorny transfer na lotnisko i wylot do Chicago.

PRZYLOT DO CHICAGO

Poranny przylot na lotnisko w Chicago.

 

 


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).