Galena i Dubuque z Sylwestrem w Klimacie Dzikiego Zachodu

2 dni
Plan podróży

Cena zawiera

  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Sylwestrowa kolacja
  • Opieka polskojęzycznego przewodnika
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Biletów wstępu
  • Napojów alkoholowych serwowanych do kolacji
  • Zwyczajowych napiwków
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia mienia

Plan podróży

1.dzień

Wyjazd sprzed biura Rek Travel (5827 W Irving Park Rd., Chicago, IL 60634) o godz. 10 am. Przy sprzyjającej pogodzie zatrzymamy się po drodze w ciekawych punktach widokowych.
Po południu dojazd przez Galeny. Niegdyś była ona bogatym miasteczkiem górniczym, miasto jednak z czasem opustoszało i stało się wręcz miastem duchów. Przywrócone do czasów świetności odżyło i mimo, że nie przyciąga już odwiedzających przemysłem górniczym i bogatymi złożami srebra, to dzięki malowniczemu położeniu, stromym wzgórzom i historycznym budynkom jest popularne wśród turystów.
Wybierzemy się na spacer główną ulicą miasta i dowiemy się dlaczego Galena nazywana jest Miastem Generałów. Odwiedzimy ponadto ośrodek narciarski Chestnut, by podziwiać zimowy widok na Królową Amerykańskich Rzek -Mississippi.
Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu i przygotowania do wieczornej imprezy sylwestrowej.
Planujemy westernowy wieczór w klimacie Dzikiego Zachodu dlatego zachęcamy do odpowiednio dobranych do tego klimatu strojów (kowbojki, koszule w kratę, kowbojskie kapelusze, itp)

2.dzień

Odsypiamy sylwestrowy wieczór. Noworoczne śniadanie, po którym wykwaterujemy się z hotelu i pojedziemy na degustację wina w miejscowej winiarni.Po lunchu wybierzemy się na zwiedzanie okolicy rzeki Mississippi.
Planowany powrót do Chicago w godzinach wieczornych.

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).