Białe Szaleństwo Na Stokach Minnesoty

3 dni
Plan podróży

Cena zawiera

  • Noclegi w motelach i hotelach klasy turystycznej w pokojach dwuosobowych
  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika – w miarę możliwości instruktora narciarstwa
  • Transport sprzętu narciarskiego
  • W niektórych hotelach w cenie zawarte jest śniadanie
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Wyżywienia z wyjątkiem śniadań wliczonych w koszt doby hotelowej
  • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia bagażu osobistego, walizki itp.
  • Kosztów karnetów

Plan podróży

1.dzień

Dzień 1

Wyjazd rano spod siedziby biura Rek Travel (5825 W Irving Park Rd, Chicago, IL 60634) i przejazd do Lutsen położonej w północnej Minnesocie nad brzegiem Jeziora Superior. Zakwaterowanie w Lodge i czas wolny na odpoczynek oraz wieczorną zabawę.

2.dzień

Dzień 2

Całodniowa zabawa na stoku. Jazda w największym ośrodku narciarskim na Środkowym Zachodzie. Góry Lutsen to jedyny prawdziwy region narciarski w tej części USA. Cztery połączone ze sobą szczyty z widokiem na jezioro Superior zapewniają białe szaleństwo z autentycznością północy. Niezależnie od tego, czy szukasz rodzinnego urlopu na nartach, romantycznego wypoczynku czy weekendowego wypadu na narty lub snowboard z przyjaciółmi, w Lutsen odkryjesz prawdziwe górskie wakacje. Wieczorem powrót do Lodge i dalsza część imprezy.

3.dzień

Program jest ramowy (orientacyjny), kolejność realizacji poszczególnych punktów może ulec zmianie.

Po śniadaniu ponowny wyjazd na stok i dalsze odkrywanie ducha narciarstwa. Wyjazd do Chicago około 3pm. Powrót pod siedzibę biura około północy.

Pokaż cały plan wycieczki

3 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).