Balony nad Indianą

2 dni
Plan podróży

Cena zawiera

  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Opieka polskojęzycznego przewodnika
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Biletów wstępu
  • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia mienia

Plan podróży

1.dzień

Wyjazd sprzed biura Rek Travel (5827 W Irving Park Rd., Chicago, IL 60634) o godzinie 6.00 am a następnie przejazd do Indiany. Na początek odwiedzimy stolicę Indiany, czyli Indianapolis. W czasie przejażdżki przez miasto zobaczymy między innymi: Fountain Square, Indianapolis Motor Speedway, Market Street oraz Pomnik Żołnierzy i Marynarzy. Z Indianapolis udamy się dalej na południe do Brown County State Park. Tam, jadąc pomiędzy dziewiczymi lasami amerykańskiej prerii, zobaczymy przykłady przyrody, które zaskakują i zaciekawiają. Na wieczór zaplanowaliśmy nie lada atrakcję a będzie nią lot balonem nad okolicami Jeziora Monroe. Oprócz wspaniałych widoków i świetnej zabawy czeka na nas także schłodzony szampan, którym uczcimy naszą balonową przygodę. Przejazd na nocleg.

2.dzień

Po śniadaniu udamy się nad największe w Indianie jezioro położone w całości na terenie tegoż stanu, czyli Monroe Lake. Tego dnia czeka nas przejażdżka Tower Road oraz wspinaczka na wieżę widokową  służącą obserwacji ptaków w bujnym lesie, z której rozpościera się przepiękny widok na całą południową Indianę. Kolejnym odwiedzonym przez nas miejscem będzie Mc Cormic Creek State Park, który choć może niewielki, ale na pewno wart jest naszego czasu. Tam bowiem w miejscu, gdzie wody potoku Mc Cormic wlewają się do rzeki White, powstały wąwozy krasowe jak i ciekawa rzeźba terenu. Poznamy ten teren podczas krótkich i niemęczących spacerów. Powrót do Chicago rozpoczniemy około godziny 2pm. W czasie powrotu zatrzymamy się na lunch a do naszego Chicago powrócimy około godziny 7 pm.

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).