KOSTARYKA – wyprawa dla aktywnych – 13 dni

Kostaryka – extremalna wyprawa dla aktywnych, cieszących się bardzo dobrą kondycją fizyczną podróżnych.
Nasz program obejmuje jedne z najbardziej ekscytujących atrakcji:
Kajak w Dżungli, Ziplining, Rafting, Quady, Wędkarstwo i Nurkowanie.

Po więcej informacji skontaktuj się z naszym konsultantem:
Marta Pasek 773-777-7733, cell. 224-688-9444

Czy marzyłeś kiedykolwiek o podróży, która pozwoli Ci doświadczyć dzikiej przyrody, niesamowitych krajobrazów i ekscytujących przygód wędkarskich? Jeśli tak, to wycieczka wędkarska na Alaskę będzie właśnie dla Ciebie. Rek Travel ma przyjemność zaprosić Cię na 7-dniową, all-inclusive wędkarską wycieczkę na Alaskę, która zaspokoi Twoje pragnienie przygody i dostarczy niezapomnianych wspomnień.

Co jest wliczone w cenę?

Nasza wycieczka all-inclusive obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego i bezstresowego pobytu. Od wyżywienia, przez zakwaterowanie, po sprzęt wędkarski – wszystko jest już na miejscu i czeka na Ciebie. Nie musisz martwić się o nic, po prostu ciesz się swoją przygodą.

Główne Atrakcje

Podczas naszej wycieczki odwiedzisz takie miejsca jak:

  1. Rzeka Kenai – mekka dla wędkarzy, gdzie w 1985 roku złowiono rekordowego łososia królewskiego.
  2. Homer – Światowa Stolica Halibuta, gdzie będziesz miał okazję złowić największego halibuta swojego życia.
  3. Park Narodowy Kenai Fjords – podziwiaj niesamowite krajobrazy i dziką przyrodę Alaski.
  4. Rzeka Russian – bogate łowiska łososia srebrnego i nerki.
  5. Zbieranie grzybów – doświadcz tradycyjnej alaskańskiej aktywności.

Dołącz do Nas!

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. Dołącz do nas i przeżyj przygodę życia na naszej all-inclusive wycieczce na Alaskę. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i zacznij pakować walizki na niezapomnianą przygodę z Rek Travel!

Sokotra to “wyspa nie z tej ziemi”, na której  wykształciło się  niezwykłe bogactwo form fauny i flory niespotykanej nigdzie indziej na świecie. Ruszamy na poszukiwanie smoczych drzew.

Ekwadorska Amazonia – wyjazd dla rodzin z dziećmi i młodzieży

ALASKA:

ANCHORAGE – PUNKT BELUGA – OBSERWACJA PRZYPŁYWU – PŁUKANIE ZŁOTA – HOMER – POŁÓW HALIBUTA – REJS TAKSÓWKĄ WODNĄ – PARK KACZEMAK BAY – PRZEPŁYW KAJAKAMI POD LODOWIEC – RZEKA KASILOF – POŁÓW ŁOSOSIA – PRZEJAZD PRZEZ PÓŁWYSEP KENAI – PRZYSTAŃ W POBLIŻU PARKU NARODOWEGO KENAI FJORDS – CENTRUM OCHRONY ZWIERZĄT

MINNESOTA: PARK NARODOWY VOYAGEURS – RESORT WĘDKARSKI SANDY POINT & RESORT – JEZIORO KABETOGAMA – KRÓLESTWO SANDACZA – DOMKI TYPU “CABIN” – KAJAKI – LASY – JEZIORO RAINY I NAMAKAN