tel. 773-777-7733 | email: info@rektravel.com

Witamy na stronie biura „Rek Travel”. Jednej z najstarszych i największych polonijnych firm turystycznych działających na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wynajem autokarów i busów jest częścią szerokiej oferty firmy. Dysponujemy własną bazą transportową z nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem obsługi pojazdów.

Współpracujemy z osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Znającymi trasę i topografię terenu. Nie straszne im preria i wielkie miejskie aglomeracje. To wspaniali towarzysze podróżny, gawędziarze, którzy anegdotkami z wyprawy umilą każdy wyjazd.

Doświadczeni mechanicy, własne zaplecze techniczne sprawiają, że nasze autobusy i busy –  są należycie przygotowane do dłuższych i krótszych tras.

Zadzwon po wycenę już dzisiaj, nasz numer telefonu to 773-777-7733.

To co Nas charakteryzuje to:

Transfery z/na lotnisko

Wesela

Komunie

Targi, wydarzenia sportowe i towarzyskie

Zapewniamy transport kameralnym grupom do 13 osób

Obsługe wielkich wydarzeń, nawet do 500 osób zapewniają komfortowe autokary

Nasze referencje to tysiące zadowolonych klientów polecających firmę Rek Travel swoim bliskim i znajomym. Cieszymy się, że znaleźli się Państwo na stronie Naszego biura. Zapraszamy na wspólne wyjazdy, a wszystkim odwiedzającym Amerykę życzymy udanego i pełnego miłych wrażeń pobytu.

Tadeusz Rek  wraz z zespołem.