Przejdź do treści
Menu
Sprawdź pozostałe serwisy

Oprócz standardowych wyjazdów oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez na zamówienie.

Pn-Pt: 9:00AM-5:00PM

Sb: 9:00AM-2:00PM

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji programów incentive dla firm

Grupowych wyjazdów motywacyjnych, okolicznościowych wyjazdów na targi, wystawy, szkolenia, spotkania biznesowe itp., a także grupowych wyjazdów turystycznych. Uwzględniając Państwa sugestie dotyczące chęci odwiedzenia danego regionu, miasta, parku narodowego czy innych obiektów, a także biorąc pod uwagę sugerowany program i czas, zaplanujemy zamówioną przez Was imprezę.

Do każdego klienta i każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie.

Uwzględniamy wymagania, potrzeby i zainteresowania klienta. Organizujemy wyjazdy tematyczne: raftinf, guady, paintball, strzelectwo. Gwarantując opiekę licencjonowanych animatorów, dbających o bezpieczeństwo, nowoczesny sprzęt i moc niezapomnianych wrażeń.

Tworzenie programów na zamówienie to dla Nas wyzwanie.

Dbamy o to by program był kreatywny, dopracowany w każdym szczególe, doskonały pod względem logistycznym, jakościowym. Jednocześnie bezpiecznym. Wykorzystując doświadczenie możemy zrealizować ciekawą przygodę w niemal każdym zakątku świata. Siedem kontynentów, gdzie nie ma granic. Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży oraz lokalnymi przewodnikami.

Helikopter nad Wielkim Kanionem

Czy?

Spływ pontonem pod Wodospadem Iguana

Zjedzenie świnki morskiej

Czy?

SWłasnoręcznie złowionego rekina

Kopalnia srebra w Boliwii

Czy?

Szukanie złota na Alasce

Eksploracja dzikiej dżungli

Czy?

Zapalenie skręconego przez Kubańczyka cygara

Wszystko jest możliwe!!!

Zorganizujemy
dla Ciebie każde wydarzenie

Konferencje, kongersy i targi

Zapewniamy obsługę wyjazdów na konferencje i kongresy. Zarezerwujemy dla państwa hotele, przeloty, transporty, zadbamy o tłumaczy i przewodników. Zadbamy o państwa czas przed i po kongresowy by łączyć pracę z przyjemnością.

Móc poznać miasto/ kraj w którym się one odbywają. Przygotujemy rozrywkę. Oferujemy pomoc przy organizacji uroczystych spotkań, kolacji, kupieniu biletu na mecz, opery czy spektakl teatralny.

Komplekswowa obsługa podróży służbowych, szkoleń i spotkań biznesowych

Uwzględniając czas,wygodę oraz cenę przygotowujemy państwa podróż tak by zdążyć na umówione spotkanie, mieć czas na przesiadkę oraz transfer. Byście państwo mieli czas na odpoczynek i przygotowanie.

Trzymamy się wytycznych oraz budżetu. Jesteśmy do państwa dyspozycji i pomocy przez 24 godziny na dobę.

Programy inventive (wyjazdy motywacyjne)

Filozofia, którą kierujemy się tworząc „krojone na miarę” programy INCENTIVE to chęć stworzenia czegoś niepowtarzalnego co długo pozostanie w pamięci uczestników. Zgodnie z założeniem wyjazdy tego typu mają nie tylko wzmacniać relacje biznesowe, ale także zacieśniać więzi interpersonalne.

Bez wątpienia wspólne przeżycie przygody i emocje które temu towarzyszą, na długo pozostają w pamięci, a pojęcie lojalności nabierze innego znaczenia.

Doświadczeni mechanicy i zaplecze techniczne

Doświadczeni mechanicy, własne zaplecze techniczne sprawiają, że Nasze autobusy są należycie przygotowane do dłuższych i krótszych tras.

Doświadczeni kierowcy

Współpracujemy z osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Znającymi trasę i topografię terenu. Nie straszne im preria i wielkie miejskie aglomeracje. To wspaniali towarzysze podróżny, gawędziarze, którzy anegdotkami z wyprawy umilą każdy wyjazd.

Wynajem autokarów

Wynajem autokarów i busów jest częścią szerokiej oferty firmy. Dysponujemy własną bazą transportową z nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem obsługi pojazdów.