Z Kopyta Kulig Rwie – Wyjazd rodzinny

2 dni
Plan podróży
Cena $245

Cena zawiera

 • Nocleg w hotelu w pokojach dwuosobowych
 • Opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika
 • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
 • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu
 • Kiełbaski

Cena nie zawiera

 • Zwyczajowych napiwków
 • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach
 • Wydatków natury osobistej
 • Kosztów wejścia do parku trampolinowego
 • Odszkodowania w przypadku zniszczenia lub zagubienia bagażu
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego ok. $80 (do potwierdzenia w biurze)

Plan podróży

1.dzień

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy w okrytym zimową szatą Wisconsin. Naszą wyprawę zaczynamy o godzinie 6:30 rano. Wyjazd sprzed biura Rek Travel (5825 W Irving Park Rd., Chicago, IL 60634). Przejazd do sąsiadującego stanu Wisconsin. Tam czeka nas pierwsza atrakcja tego dnia – snow tubing. To nic innego jak zjazd z ośnieżonego stoku na dmuchanej dętce, ale zabawy jest co nie miara, bo trzeba zdać się na grawitację 🙂  Następnie spacer wzdłuż głównej ulicy Wisconsin Dells i czas wolny, który można wykorzystać na zakupy, a dla chętnych (opcjonalnie) wyjazd do parku stanowego Devil’s Lake. Ten, pokryty zimową szatą, prezentuje się niezwykle okazale. Jeśli jego tafla pokryta jest lodem, można tam spotkać wędkarzy zgromadzonych wokół przerębli. Krótki spacer wokół jeziora z widokiem na skalne ostańce, które robią nie mniejsze wrażenie niż chicagowskie wieżowce. Po południu zakwaterowanie w hotelu i wyjazd do parku wodnego Kalahari. Przewidziany pobyt w parku wodnym od 5 pm do 9 pm. Nocleg w hotelu.

2.dzień

Dzień 2

Rano wyjazd na śniadanie, po którym udamy się do parku trampolinowego (koszt wejścia dodatkowo płatny). Po południu zabawa na świeżym powietrzu. Wybierzemy się na kulig, który odbędzie się niezależnie od pogody (w przypadku braku śniegu zapewniamy przejażdżkę wozem konnym) Po kuligu ognisku i pieczenie kiełbasek. Atmosfera palącego się ognia, zapach dymu, żar i zapach pieczonych kiełbasek nadaje wyjątkowy klimat każdemu spotkaniu. W drodze powrotnej do Chicago zatrzymamy się w winiarni na degustację win i serów z możliwością zakupów. Planowany przyjazd do Chicago w późnych godzinach wieczornych.

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).