Wino, Kobiety i Śpiew – Tylko Dla Pań

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
  • Lunch w formie tac z przystawkami
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Koszt degustacji
  • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia mienia

WINNICE – JEZIORO MICHIGAN – SZLAK WINNY “THE LAKE MICHIGAN SHORE WINE TRAIL”-LEMON CREEK-HICORY CREEK-TABOR HILL-WARREN DUNES STATE PARK

Kultura i historia

Rozrywka

Wczasy


Plan podróży

1.dzień

WINNICE - JEZIORO MICHIGAN - SZLAK WINNY "THE LAKE MICHIGAN SHORE WINE TRAIL" -

Nasze ,, nie -winne” kobiece wyprawy na stałe wpisały się do kalendarza wycieczek. To co je wyróżnia to cudowna energia , dni przepełnione śmiechem i niekończącymi się rozmowami. Zapraszamy Was na kolejną wyprawę szlakiem winnic zlokalizowanych wzdłuż Lake Michigan Shore Wine Trail.

W programie naszej wycieczki wizyta w winiarniach i winnicach Lemon Creek, Hicory Creek, Tabor Hill. Spacery po winnicach, piknik i zachód słońca w cudownym Warren Dunes State Park. Zabierzcie koleżanki, siostry, mamy i przyjaciółki i spędźcie z nami niezwykły dzień w Michigan.

 

Spawdź inne wycieczki:

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).