Wino, Kobiety i Śpiew – Tylko Dla Pań

1 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

 • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
 • Lunch w formie tac z przystawkami
 • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

 • Koszt degustacji
 • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
 • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia mienia

Czy szukasz idealnego sposobu na spędzenie czasu tylko w gronie kobiet? Rek Travel ma dla Ciebie coś wyjątkowego! Odkryj magię win i głęboką przyjaźń na naszej jednodniowej wycieczce dla pań wzdłuż malowniczego Lake Michigan Shore Wine Trail.

Wyjątkowa wycieczka dla pań, którą musisz przeżyć!

 • Raj dla pań w Lemon Creek Winery: degustacja win w otoczeniu kobiecej energii.
 • Kobieca siła w Hickory Creek Winery: winnica, która idealnie odpowiada kobiecemu gustowi.
 • Elegancja i styl dla pań w Tabor Hill: luksus i wyjątkowe smaki, które zadowolą nawet najbardziej wymagające panie.
 • Relaks i piękno przyrody: piknik i zachód słońca w malowniczym Warren Dunes State Park.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Nasza wycieczka dla pań to nie tylko degustacja win, ale również chwile relaksu, rozmów i cudownych widoków. To wszystko w jednym dniu, w jednym miejscu, tylko dla Was!

Gdzie znaleźć więcej wycieczek od Rek Travel?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz profili na mediach społecznościowych, gdzie znajdziecie pełną ofertę naszych wycieczek.

Zarezerwuj już teraz! Nie czekaj, miejsca na naszą wyjątkową wycieczkę dla pań szybko się zapełniają. Kliknij tutaj, aby zarezerwować swoje miejsce i dołączyć do nas w tej niezapomnianej przygodzie!

Kultura i historia

Rozrywka

Wczasy


Plan podróży

1.dzień

Dlaczego ta wycieczka jest idealna dla pań?

Nasze wyprawy dla pań stały się już legendą, a ich siła tkwi w niesamowitej energii i dniach pełnych śmiechu i rozmów. Jeśli szukasz idealnego sposobu na spędzenie czasu z przyjaciółkami, siostrami czy mamą, ta wycieczka jest dla Ciebie. Oto, co czeka na Was podczas jednodniowej wyprawy szlakiem winnic wzdłuż Lake Michigan Shore Wine Trail.

Lemon Creek Winery – raj dla pań i miłośniczek wina

Rozpocznijmy naszą wyprawę od wizyty w Lemon Creek Winery. To miejsce to prawdziwy raj dla kobiet, gdzie możecie spróbować wyjątkowych win i cieszyć się atmosferą pełną kobiecej energii.

Hickory Creek Winery – kobieca siła w każdym kieliszku

Następnie odwiedzimy Hickory Creek Winery. To winnica, która słynie z produkcji win, które idealnie pasują do kobiecego gustu. Nie przegapcie okazji do degustacji i zakupu butelek na pamiątkę!

Tabor Hill – elegancja i styl dla pań

Tabor Hill to miejsce, które łączy w sobie elegancję i styl. Idealne dla pań, które cenią sobie luksus i wyjątkowe smaki. Odkryjcie gamę win, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

Relaks i piękno przyrody: piknik i zachód słońca w Warren Dunes State Park

Po dniu pełnym wrażeń, czas na chwilę relaksu. Zorganizujemy piknik w malowniczym Warren Dunes State Park. Podziwiajcie zachód słońca, cieszcie się przyrodą i cudowną atmosferą.

Dlaczego ta wycieczka jest idealna dla pań?

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie dnia w gronie kobiet, niż nasza wyprawa specjalnie dla was. Od degustacji win po chwile relaksu na łonie natury – ta wycieczka oferuje wszystko, czego kobieta potrzebuje do szczęścia.

Zapraszamy Was, drogie kobiety, do dołączenia do nas i spędzenia niezapomnianego dnia w Michigan. Nie czekajcie, miejsca szybko się zapełniają!
Lemon-Creek-Winery-dla-pan-rektravel

 

Sprawdź inne wycieczki:

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).