Rajskie Maui

5 dni
Plan podróży

Cena zawiera

  • Przelot w obie strony z Chicago – Hawaje, Hawaje – Chicago
  • Noclegi w hotelach klasy turystycznej w pokojach dwuosobowych
  • Przejazdy na całej trasie i usługi przewodnika

Cena nie zawiera

  • Kosztu wycieczek fakultatywnych, w tym wycieczkowych przelotów samolotem
  • Biletów wstępu
  • Kosztów wyżywienia
  • Zwyczajowych napiwków, wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, itp.
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia bagażu osobistego, walizki itp.

Rajskie Maui- lasy deszczowe, wielokolorowe plaże i malownicze wodospady The Pools at Ohe’o

Plaże

Wyspy


Plan podróży

1.dzień

Dzień 1

Wylot z Chicago 10.29.2020 r., o godz. 7.00 am. Przylot na drugą co wielkości hawajską wyspę Maui o 2.00 pm. Zakwaterowanie w hotelu w słynnym kurorcie Kanapali i Aloha – witamy na Hawajach. Po południu odpoczynek po podróży i krótkie zwiedzanie Wyspy. Dla chętnych spacer na plażę i podziwianie zachodu słońca.

2.dzień

Dzień 2

Poranny przejazd jedną z najbardziej spektakularnych dróg w USA – Road to Hana. Jadąc nią będziemy podziwiać wspaniałe widoki – lasy deszczowe i wielokolorowe plaże. Po drodze miniemy 49 mostów, 620 zakrętów i dotrzemy do malowniczych wodospadów The Pools at Ohe’o gdzie wybierzemy się na krótki trekking. Wieczorny powrót do hotelu

3.dzień

Dzień 3

Po śniadaniu ruszamy do Parku Narodowego Haleakalā (po hawajsku oznacza to “Dom Słońca”), gdzie na wysokości ponad 3000 m n.p.m. wznosi się wulkan o tej samej nazwie.

Z jego szczytu wznoszącego się ponad chmurami, jednego z najbardziej spektakularnie położonych punktów widokowych na Hawajach, będziemy podziwiać zachwycające widoki.

Następnie wybierzemy się na ok. 2-3 godzinną pieszą wycieczkę w okolicy. W drodze powrotnej zatrzymamy się w miejscowości Paia na północy wyspy, gdzie odpoczniemy na tropikalnej plaży będącej mekką surferów z całego świata.

Dla chętnych wieczór w dawnej stolicy archipelagu, która obecnie słynie z bogatego życia nocnego, licznych kawiarni, barów i restauracji.

4.dzień

Całodzienny wypoczynek na rajskiej plaży w okolicach Kanapali. Rozkoszowanie się wspaniałą lokalną kuchnią – w pobliżu liczne restauracje. Zwiedzanie okolicy.

5.dzień

Wszystkie atrakcje wymienione w programie są przeznaczone dla osób nimi zainteresowanych. Każdy uczestnik wyjazdu może oczywiście spędzać czas na własną rękę  i wybrany przez siebie sposób. Program jest ramowy (orientacyjny). W związku z koronawirusem kolejność realizacji poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

Dla chętnych wczesna pobudka na malowniczy wschód słońca. Odpoczynek na plaży. Wylot z Maui o 2.00 PM. Powrót do Chicago we wtorek 11.03.2020r. o godz. 6.00 am.

Pokaż cały plan wycieczki

5 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).