Alaska, wyjazd na narty

Narciarska Alaska

7 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie w resorcie Alyeska Ski Resortpokój dwuosobowy: $1295/ospokój trzyosobowy: $995/ospokój czteroosobowy: $895/os
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
  • Transfery z i na lotnisko
  • Wycieczkę po Anchorage

Cena nie zawiera

  • Kosztu biletów lotniczych okolo $400
  • Wyżywienia z wyjątkiem śniadań wliczonych w koszt doby hotelowej
  • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
  • Kosztu karnetów (od $55/dzień)

ALASKA- WYJAZD NA NARTY


Plan podróży

1.dzień

Dzień 1

Spotkanie grupy z przewodnikiem na lotnisku O’Hare w Chicago. Odprawa bagażowa. Wylot we wczesnych godzinach rannych. Przelot do Anchorage. Zwiedzanie Anchorage – najbardziej zaludnionego miasta na Alasce, otoczonego lodowatymi wodami Atlantyku i otoczonego śnieżonymi szczytami gór. Transfer do Alyeska Ski Resort. Zakwaterowanie  i nocleg.

2.dzień

Alyeska Nordic Spa, SPA Resort

Zimowe szaleństwa na stoku narciarskim w Alyeska Ski Resort oraz możliwość korzystanie z wycieczek i atrakcji fakultatywnych.
WYCIECZKI I ATRAKCJE FAKULTATYWNE
Dla osób, które będą chciały zrobić sobie przerwę w zimowych szaleństwach na stoku narciarskim lub dla tych, którzy nie przepadają za narciarstem, przygotowaliśmy propozycję wycieczek fakultatywnych dotępnych w sezonie zimowym. Wycieczki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji.
Super atrakcja dla dzieci i dorosłych, którzy będą mieli okazję pędzić po białych stokach i delektować się świeżym (i zimnym😊) powietrzem Alaski.
Pochodzące z Alaski kolarstwo na grubych oponach jest cenione za łatwość manewrowania po równym i nierównym terenie.
Zasmakujemy zimowej przygody na Alasce dzięki wycieczkom łodzią pod lodowe pole. Widoki na piękne błękitne lodowce, ośnieżone szczyty i krystalicznie czystą wodę sprawią, że ten rejs na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.
Największe muzeum na Alasce, Anchorage Museum, jest instytucją w której poznamy sztukę, historię i kulturę Alaski.
Alaska Native Heritage Center oferuje wgląd w bogatą kulturę tubylców Alaski. Posłuchamy o tradycjach przekazanych przez starszego wioski i mistrza rzemieślniczego. Będzie też okazja na uczestnictwo w występach tanecznych i spacer przy jeziorze Tiulana.
Poznacie prawdziwych alaskańskich „maszerów”, którzy darzą swoje psy wielkim szacunkiem. Poczujemy się jak prawdziwi mieszkańcy terenów północnych, którzy wykorzystywali ten sposób podróży do pokonywania miejszych i większych odległości.
Zimy na Alasce zapewniają wyjątkowe możliwości wędkowania podlodowego. Spróbujemy swoich sił w łowieniu pod lodem dzięki dostępowi do pięknych, wysokogórskich jezior, obfitujących w alaskańskie pstrągi tęczowe i Dolly Varden.
Możliwość korzystania z zabiegów i masaży, saun i gorących żródeł.

3.dzień

Dzień 6

Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowa. Wieczorny przelot do Chicago.

4.dzień

Poranny przylot do Chicago.

Pokaż cały plan wycieczki

4 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).