Andrzejkowe Ognisko

1 dni
Plan podróży

Cena zawiera

  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
  • Wyżywienie  i napoje jak wymienione w programie
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Biletów wstępu 
  • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach
  • Wydatków natury osobistej

Plan podróży

1.dzień

Dzień 1

Wyjazd sprzed biura Rek Travel (5827 W Irving Park Rd., Chicago IL 60634) o godz. 2:00 po południu. Na początek przejazd do muzeum samochodów  na wystawę, która obejmuje samochody kolekcjonerskie od modeli klasycznych po współczesne, z naciskiem na samochody amerykańskie z lat 1950 – 1980, niestandardowe modele, które kiedyś należały do bogatych i sławnych oraz samochody, które grały w popularnych filmach i serialach („Szybcy i Wściekli 7”, „Powrót do Przyszłości”, „Policjanci z Miami”, „Batman” czy „Śmierć Nadejdzie Jutro” – seria z Jamesem Bondem).
Następnie przejedziemy do jednego z lokalnych browarów. W ramach zwiedzania udamy się na degustację piw produkowanych w browarze i sprawdzimy swoje kubki smakowe próbując różnych gatunków. Skorzystamy z usług przewodnika, który oprowadzi nas po browarze i zdradzi jakie elementy wpływaja na optymalny, finalny efekt. Poznamy niektóre tajniki warzenia i dowiemy się jak krok po kroku przebiega cały proces produkcji, od ziarna do schłodzonego napoju z pianką oraz jak dobrać gatunek piwa do potraw pikantnych czy słodkich lub słonych przekąsek. Po spotkaniu i degustacji będzie możliwość zrobienia zakupów w sklepie mieszczącym się w browarze i skorzystania z fachowej porady.
Wczesnym wieczorem zaprosimy Was do wspólnego spędzenia czasu przy żywym ogniu. Będzie biesiada przy klimatycznym ognisku, zabawa, pieczenie kiełbasek i … piękne konie, bowiem ognisko zaplanowaliśmy w atrakcyjnym miejscu – stadninie koni.  Atmosfera palącego się ognia, zapach dymu, żar i zapach pieczonych kiełbasek nadaje wyjątkowy każdemu spotkaniu. Zapewniamy kiełbaski, pieczywo, dodatki i gorące napoje, a wszystko to w atmosferze biesiady i przy dźwiękach muzyki, wszak okazja do zabawy jest wyjątkowa – ostatni weekend listopada, czyli popularne Andrzejki.
Wieczorem wyjazd w drogą powrotną do Chicago. Planowany powrót w późnych godzinach wieczornych.

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).