Warsztaty artystyczne – stroiki i palmy wielkanocne

Dołącz do naszej twórczej grupy i odkryj z nami świat rękodzieła podczas niezwykłych warsztatów artystycznych. Razem będziemy tworzyć wyjątkowe dekoracje wielkanocne – piękne stroiki na stół z użyciem różnorodnych materiałów jak naturalne plastry drewna czy wydmuszki, które dodadzą stroikom autentycznego uroku.

Masz już stroik? Mamy dla Ciebie alternatywę. Wykonamy przepiękne, kolorowe palmy wielkanocne z własnoręcznie wykonanych kwiatów. Poznamy też tradycję wielkanocnych palm i dowiemy się, co symbolizują.

Nie przegap okazji, aby spędzić czas w przyjaznym towarzystwie rozwijając przy tym swoją pasję do rękodzieła i tworząc niepowtarzalne ozdoby wielkanocne, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.

Anioły ręcznie malowane na drewnie to unikatowe, oryginalne i niepowtarzalne kreacje, które zarówno sprawdzą się jako niebanalny prezent dla wyjątkowej osoby, jak i jako dekoracja do własnego mieszkania.

Dołącz do nas i odkryj magię malowania i tworzenia wyjątkowych dzieł sztuki. Pod okiem doświadczonego intruktora odkryjesz własny styl i wykreujesz niepowtarzalne projekty.

Zapomnij o szukaniu odpowiednich materiałów i narzędzi – przygotujemy wszystko, co potrzebne.

W grupie innych pasjonatów rękodzieła poznasz innych, z którymi będziesz mógł sie podzielić pomysłami i inspiracjami.

Zapraszamy na kreatywne warsztaty artystyczne, na których stworzymy świateczne kartki, które podbiją serca ich adresatów.