Wisconsin, kulig

Zima w Wisconsin – z kopyta kulig rwie

2 days
Itinerary
Cena $245

Price includes

  • Nocleg w hotelu w pokojach dwuosobowych 
  • Opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika
  • Przejazd autokarem lub minibusem na całej trasie

The price does not include

  • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach
  • Biletu wstępu do parku z trampolinami ($20-30)
  • Kuligu ($30)

Zima w Wisconsin – z kopyta kulig rwie


Itinerary

1.day

Dzień 1

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy w okrytym zimową szatą Wisconsin. Naszą wyprawę zaczynamy o godzinie 6:30 rano. Wyjazd sprzed biura Rek Travel (5825 W Irving Park Rd., Chicago, IL 60634). Przejazd do sąsiadującego stanu Wisconsin.

Tam czeka nas pierwsza atrakcja tego dnia – snow tubing. To nic innego jak zjazd z ośnieżonego stoku na dmuchanej dętce, ale zabawy jest co nie miara, bo trzeba zdać się na grawitację 🙂

Następnie spacer wzdłuż głównej ulicy Wisconsin Dells i czas wolny, który można wykorzystać na zakupy, a dla chętnych (opcjonalnie) wyjazd do parku stanowego Devil’s Lake. Ten, pokryty zimową szatą, prezentuje się niezwykle okazale. Jeśli jego tafla pokryta jest lodem, można tam spotkać wędkarzy zgromadzonych wokół przerębli.

Krótki spacer wokół jeziora z widokiem na skalne ostańce, które robią nie mniejsze wrażenie niż chicagowskie wieżowce. Po południu zakwaterowanie w hotelu i wyjazd do parku wodnego Kalahari. Przewidziany pobyt w parku wodnym od 5 pm do 9 pm. Nocleg w hotelu.

2.day

Dzień 2

Rano wyjazd na śniadanie, po którym udamy się do parku trampolinowego (koszt wejścia dodatkowo płatny). Po południu zabawa na świeżym powietrzu.

Wybierzemy się na kulig, który odbędzie się niezależnie od pogody (w przypadku braku śniegu zapewniamy przejażdżkę wozem konnym). Po kuligu ognisku i pieczenie kiełbasek. Atmosfera palącego się ognia, zapach dymu, żar i zapach pieczonych kiełbasek nadaje wyjątkowy klimat każdemu spotkaniu. W drodze powrotnej do Chicago zatrzymamy się w winiarni na degustację win i serów z możliwością zakupów.

Planowany przyjazd do Chicago w późnych godzinach wieczornych.

Show full itinerary

2 days

The company is not responsible for client’s lost property due to burglary, theft, loss, etc. we are also not responsible for client’s losses in motels. Rek Travel Company reserves the right to change the program, dictated by circumstances beyond its control. The client is obliged to comply with the tour regulations. Tour participants are insured as required by the U.S. Department of Transportation for a total of $5,000,000 (policy available for review upon request). For an additional fee, participants may be insured for in-patient and out-patient treatment of medical conditions acquired during the tour, as well as for accidents at sightseeing facilities (all information at the office).