Puchar Świata w skokach narciarskich Lake Placid

5 days
Itinerary Conditions for participation and cancellation
Cena $995

Price includes

  • przejazd autokarem wysokiej klasy na trasie Chicago – Lake Placid – Chicago
  • 4 noclegi w bardzo dobrych hotelach – Marriott lub o tym samym standardzie
  • 4 śniadania
  • opieka dwóch polskojęzycznych przewodników
  • atrybuty kibica: szaliki, czapki

The price does not include

  • koszt wejściówek na zawody ( wejściówki w cenie grupowej )
  • wyżywienia innego niż wymienione powyżej
  • ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)

Wydarzenie sportowe


Itinerary

1.day

WYJAZD Z CHICAGO

Wyjazd sprzed biura Rek Travel w Chicago. Naszym celem będzie jeden z najbardziej znanych kurortów zimowych w Stanach Zjednoczonych – Lake Placid. Czarujące miejsce o każdej porze roku z malowniczymi szlakami, sklepami i restauracjami na Main Street oraz łatwym dostępem do zapierającego dech w piersiach dziewiczego piękna Adirondack Park. Nocleg w hotelu po drodze do Lake Placid.

2.day

LAKE PLACID

Przyjazd do Lake Placid i od razu udajemy się pod olimpijską skocznię aby kibicować naszym skoczkom podczas kwalifikacji do sobotniego konkursu skoków indywidualnych.

3.day

LAKE PLACID

Po nocy spędzonej w hotelu o wysokim standardzie nieopodal Lake Placid, udajemy się ponownie na skocznię. W sobotę pierwszy konkurs indywidualny z udziałem Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły i mamy nadzieję że pozostałym naszym skoczkom uda się przejść pomyślnie przez kwalifikacje.

4.day

LAKE PLACID

Niedziela to kolejny dzień zmagań na skoczni. To tutaj miały miejsce dwie Zimowe Olimpiady – w 1932 r. oraz 1980 r. Wioska alpejska do dziś przyciąga światowej sławy sportowców. Dzisiaj obejrzymy kwalifikacje i drugi indywidualny konkurs skoków.  Będziemy głośno kibicować i trzymać kciuki za naszych! Po emocjach konkursowych ruszymy w drogę powrotną do Chicago.

5.day

POWRÓT DO CHICAGO

Po nocy spędzonej w hotelu na trasie przejazdu, w poniedziałek wrócimy do Chicago.

Show full itinerary

5 days

The company is not responsible for client’s lost property due to burglary, theft, loss, etc. we are also not responsible for client’s losses in motels. Rek Travel Company reserves the right to change the program, dictated by circumstances beyond its control. The client is obliged to comply with the tour regulations. Tour participants are insured as required by the U.S. Department of Transportation for a total of $5,000,000 (policy available for review upon request). For an additional fee, participants may be insured for in-patient and out-patient treatment of medical conditions acquired during the tour, as well as for accidents at sightseeing facilities (all information at the office).