Narty – Alaska: Alyeska Resort

7 days
Itinerary Conditions for participation and cancellation
Cena $1395

Price includes

 • 5 noclegów w resorcie Alyeska Ski Resort: pokój dwuosobowy $1395/osoba, pokój trzyosobowy $1195/osoba, pokój czteroosobowy $995/osoba
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
 • Transfer z i na lotnisko
 • Wycieczkę po Anchorage

 

The price does not include

 • Koszt biletów lotniczych
 • Wyżywienia
 • Możliwość dokupienia śniadania w cenie 35$ od osoby
 • Wydatków natury osobistej ( napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp. )
 • Kosztów karnetów ( od $55/dzień )

DLACZEGO NA NARTY W KORDYLIERY TYLKO Z NAMI?

 • DODATKOWE ATRAKCJE TAKIE JAK: ŁOWIENIE SPOD LODU, REJS NA POLE LODOWCOWE,  ZWIEDZANIE ANCHORAGE!
 • OPIEKA POLSKOJĘZYCZNEGO OPIEKUNA GRUPY!

 • MOŻLIWA NIŻSZA CENA WYCIECZKI w pokojach 3 i 4 osobowych!

Cena w pokoju 2 osobowym: tylko $1395 od osoby

Cena w pokoju 3 osobowym: tylko $1195 od osoby

Cena w pokoju 4 osobowym: tylko $995 osoby

DLACZEGO NA NARTY NA ALASKĘ?

ANCHORAGE – najwyższa część łańcucha Kordylierów z najwyższym szczytem kontynentu – Denali, najlepsze na świecie trasy narciarskie, malownicze krajobrazy, idealne miejsce na zimowe szaleństwo!

ALYESKA RESORT  – jeden z najlepszych zimowych kurortów na świecie, przepiękne trasy narciarskie, doskonałe restauracje, fantastyczne widoki!

Zapraszamy!  Adventure awaits!

Narty


WYLOT Z CHICAGO DO ANCHORAGE

Spotkanie grupy z przewodnikiem na lotnisku O’Hare w Chicago. Odprawa bagażowa. Wylot w godzinach rannych. Przelot do Anchorage. Zwiedzanie Anchorage – najbardziej zaludnionego miasta na Alasce, otoczonego lodowatymi wodami Atlantyku i ośnieżonymi szczytami gór. Transfer do Alyeska Nordic Ski Resort. Zakwaterowanie  i nocleg.

ALYESKA RESORT

Zimowe szaleństwa na stoku narciarskim w Alyeska Resort oraz możliwość korzystania z wycieczek i atrakcji fakultatywnych.

WYCIECZKI I ATRAKCJE FAKULTATYWNE Dla osób, które będą chciały zrobić sobie przerwę w zimowych szaleństwach na stoku narciarskim lub dla tych, którzy nie przepadają za narciarstwem, przygotowaliśmy propozycję wycieczek fakultatywnych dostępnych w sezonie zimowym. Wycieczki dostępne są po wcześniejszej rezerwacji. Super atrakcja dla dzieci i dorosłych, którzy będą mieli okazję pędzić po białych stokach i delektować się świeżym (i zimnym) powietrzem Alaski. Pochodzące z Alaski kolarstwo na grubych oponach jest cenione za łatwość manewrowania po równym i nierównym terenie. Zasmakujemy zimowej przygody na Alasce dzięki wycieczkom łodzią pod lodowe pole. Widoki na piękne błękitne lodowce, ośnieżone szczyty i krystalicznie czystą wodę sprawią, że ten rejs na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Największe muzeum na Alasce, Anchorage Museum, jest instytucją w której poznamy sztukę, historię i kulturę Alaski. Alaska Native Heritage Center oferuje wgląd w bogatą kulturę tubylców Alaski. Posłuchamy o tradycjach przekazanych przez starszego wioski i mistrza rzemieślniczego. Będzie też okazja na uczestnictwo w występach tanecznych i spacer przy jeziorze Tiulana. Poznacie prawdziwych alaskańskich „maszerów”, którzy darzą swoje psy wielkim szacunkiem. Poczujemy się jak prawdziwi mieszkańcy terenów północnych, którzy wykorzystywali ten sposób podróży do pokonywania mniejszych i większych odległości. Zimy na Alasce zapewniają wyjątkowe możliwości wędkowania podlodowego. Spróbujemy swoich sił w łowieniu pod lodem dzięki dostępowi do pięknych, wysokogórskich jezior, obfitujących w alaskańskie pstrągi tęczowe i Dolly Varden. Możliwość korzystania z zabiegów i masaży, saun i gorących źródeł.Po siedmiu dniach wspaniałego, białego szaleństwa wieczorny transfer na lotnisko i wylot do Chicago.

PRZYLOT DO CHICAGO

Poranny przylot na lotnisko w Chicago.    

The company is not responsible for client’s lost property due to burglary, theft, loss, etc. we are also not responsible for client’s losses in motels. Rek Travel Company reserves the right to change the program, dictated by circumstances beyond its control. The client is obliged to comply with the tour regulations. Tour participants are insured as required by the U.S. Department of Transportation for a total of $5,000,000 (policy available for review upon request). For an additional fee, participants may be insured for in-patient and out-patient treatment of medical conditions acquired during the tour, as well as for accidents at sightseeing facilities (all information at the office).