Argentyna i Urugwaj: narty i wino

9 days
Itinerary Conditions for participation and cancellation
Cena $2850

Price includes

 • transport prywatny
 • zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem
 • wycieczkę całodniową do Urugwaju – Colonia del Sacramento
 • tango show z kolacją w Buenos Aires
 • bilety wstępu do wszystkich atrakcji

The price does not include

 • biletów lotniczych
 • ubezpieczenia podróżnego
 • ski pass
 • wyżywienia
 • zwyczajowych napiwków
 • innych rzeczy nie wymienionych w programie

BUENOS AIRES – LA BOCA – SAN TELMO – PLAZA DE MAYO – LA RECOLETA – COLONIA DEL SACRAMENTO – BARILOCHE – SKI RESORT CERRO CATEDRAL – BUENOS AIRES

Kultura i historia

Narty

Rozrywka

Winiarnie


Itinerary

1.day

CHICAGO - BUENOS AIRES

Spotkanie z grupą i pilotem na lotnisku ORD w Chicago. Odprawa paszportowo – bagażowa. Przelot do Buenos Aires. Możliwość przylotu z dowolnego innego portu lotniczego na świecie.

2.day

BUENOS AIRES CITY TOUR

Po przylocie i krótkiej przerwie rozpoczniemy zwiedzanie Buenos Aires zwanego niegdyś́ Paryżem Południa. Zobaczymy kolorową dzielnicę La Boca, a także piękne uliczki San Telmo. Odwiedzimy Katedrę̨ oraz Plaza de Mayo – główny plac miasta, miejsce wielu wydarzeń́ historycznych, m.in. rewolucji majowej, a także demonstracji i protestów. Następnie elegancka i arystokratyczna dzielnica Recoleta i słynny cmentarz, uważany za dzieło sztuki, będący miejscem spoczynku wielu sławnych osobistości np. Evity Peron. Po zwiedzaniu udamy się̨ do hotelu. Wieczorem czeka nas przygoda z tangiem i kolacja. Nocleg w hotelu.

3.day

COLONIA DEL SACRAMENTO (URUGWAJ)

W tym dniu wybierzemy się̨ promem do niewielkiego, kolonialnego miasteczka, położonego w południowej części Urugwaju, około 175 km na południe od stolicy Urugwaju, Montevideo. Colonia del Sacramento, bo o nim mowa, to urugwajska perełka z historycznym centrum i brukowanymi uliczkami, założona przez Portugalczyków w 1680r. Miasto otoczone z trzech stron wodą, przez długi czas było kością̨ niezgody między Portugalczykami a hiszpańskimi osadnikami, którzy na przeciwległym brzegu rzeki założyli Buenos Aires. Po latach sporu, podczas których miasto przechodziło z rąk do rąk, ostatecznie znalazło się̨ w posiadaniu Urugwaju. Wspomniane klimatyczne centrum historyczne, które zwiedzimy, zostało wpisane na listę̨ światowego dziedzictwa UNESCO. Promem pasażerskim wrócimy do Buenos Aires na nocleg.

4.day

BUENOS AIRES - BARILOCHE

Po śniadaniu żegnamy się̨ z Buenos Aires i udajemy się̨ na lotnisko. Przelot do Bariloche, znajduje się nad brzegiem dziewiczego jeziora Nahuel Huapi u podnóża Andów, więc jest otoczone górami i lasami. Miasto słynnie z alpejskiej architektury szwajcarskiej, z budynkami z kamienia i drewna, oraz z czekolady. Transfer do hotelu, czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu. Najbardziej znany ośrodek narciarski w Argentynie, Cerro Catedral (znany również jako Catedral Alta Patagonia), znajduje się zaledwie 20 kilometrów od centrum Bariloche, więc jest często określany jako ośrodek narciarski Bariloche. Catedral jest największym ośrodkiem narciarskim w Argentynie o powierzchni 1200 hektarów i oferuje wspaniałe widoki na jezioro Nahuel Huapi i okoliczne góry. Cerro Catedral ma dobrą mieszankę tras dla wszystkich poziomów umiejętności.

5.day

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

Zaczynamy Białe Szaleństwo! Najbardziej znany ośrodek narciarski w Argentynie, Cerro Catedral (znany również jako Catedral Alta Patagonia), znajduje się zaledwie 20 kilometrów od centrum Bariloche, więc jest często określany jako ośrodek narciarski Bariloche. Catedral jest największym ośrodkiem narciarskim w Argentynie o powierzchni 1200 hektarów i oferuje wspaniałe widoki na jezioro Nahuel Huapi i okoliczne góry. Cerro Catedral ma dobrą mieszankę tras dla wszystkich poziomów umiejętności. Oferuje ponad 120km tras, 45 wyciągów narciarskich oraz ośrodki narciarskie wysokościach sięgających 2180m.

6.day

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

Kolejny dzień białego szaleństwa w resorcie Cerro Catedral.

7.day

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

W tym dniu nadal korzystamy z uroków gór i śniegu.

8.day

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

To ostatni dzień w argentyńskich górach.

9.day

BARILOCHE – BUENOS AIRES

Żegnamy przepiękne Bariloche i wracamy do Buenos Aires skąd przesiądziemy się na lot do Chicago .

Show full itinerary

9 days

Trasa wybranej wycieczki


The company is not responsible for client’s lost property due to burglary, theft, loss, etc. we are also not responsible for client’s losses in motels. Rek Travel Company reserves the right to change the program, dictated by circumstances beyond its control. The client is obliged to comply with the tour regulations. Tour participants are insured as required by the U.S. Department of Transportation for a total of $5,000,000 (policy available for review upon request). For an additional fee, participants may be insured for in-patient and out-patient treatment of medical conditions acquired during the tour, as well as for accidents at sightseeing facilities (all information at the office).

Podobne wycieczki

Kostaryka: “Pura Vida”

$2145 8 days 04-10-2024 07-17-2024 11-13-2024
Show all tours 199