tel. 773-777-7733 | email: info@rektravel.com

O NAS

Witamy na stronie biura „Rek Travel”. Jednej z najstarszych i największych polonijnych firm turystycznych działających na terenie Stanów Zjednoczonych.

Klienci Naszego biura to Amerykańska i Kanadyjska polonia, ale także turyści przybywający z Polski.  Od lat współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, organizacjami i instytucjami działającymi na terenie Chicago, biurami podróży z Polski, Peru, Meksyku.

To co Nas charakteryzuje to:

Dobrej klasy hotele położone w sąsiedztwie miast i atrakcji turystycznych

Własna baza autobusowa z doskonale wyposażonym zapleczem technicznym

Sprawdzone miejsca restauracyjne, często serwujące kuchnie regionalną

Współpraca z przewodnikami lokalnymi co wzbogaca wyjazd i pozwala lepiej poczuć klimat miejsca w którym jesteśmy

Kameralne grupy, często nie większe niż 13 osób. Zapewnia to komfort. Przyjazną i niemal rodzinną atmosferę.

Program zawiera informację o wszelkich opłatach, niezbędnych do jego realizacji( opłaty lotniskowe, paliwowe, bilety wstępów, przewodnicy i inne)

Powołując do życia Naszą agencję kierowaliśmy się chęcią stworzenia miejsca niesztampowego. Świadczącego usługi i tworzącego ofertę dla klientów konkretnych, wymagających, pełnych pasji. Pragnących indywidualnego podejścia i komfortu świadczonych usług.

 

Nasze biuro to nie kolejny punkt sprzedaży biletów lotniczych. To miejsce, które wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie tworzy indywidualny serwis, gwarantując komfort Państwa podróży.

 

Specjalizujemy się w organizowaniu krajoznawczych wycieczek autokarowych do najciekawszych zakątkach Ameryki, w tym na Alaskę i Hawaje. Oferujemy wyjazdy typu incentive dla klientów indywidualnych, firm i grup zorganizowanych. Realizujemy pełen zakres usług turystycznych przygotowując: wyjazdy integracyjne, motywacyjne, targi, szkolenia, wystawy, zawody sportowe. Tworząc niełatwe i niejednokrotnie innowacyjne projekty. Jesteśmy pionierami nie lubiącymi sztampy i rutyny.

 

Nasz zespół to grupa ludzi z pasją odkrywania świata i poznawania ludzi i odległych kultur. Dzięki chęci tworzenia, zamiłowaniu i zaangażowaniu  powstają programy niebanalne dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.  Z zaangażowaniem, cierpliwością i uwagą wysłuchują potrzeb naszych klientów by móc tworzyć dla nich podróż marzeń.

 

Każdy Nasz wyjazd to niezwykle ciekawy program, ukierunkowany na ludzi, historię i tradycję. Zawsze intensywny i pełen wrażeń. To kontakt z przyrodą i ludźmi, gdyż to oni  tworzą swoisty klimat danego miejsca.  To także możliwość poznania lokalnej kuchni, degustacji narodowych trunków,  wieczorną zabawę. Odkrywanie odmiennego dla Nas świata przez śmiech, taniec i śpiew.

 

Obecnie w naszej ofercie mogą państwo znaleźć podróże w najdalsze zakątki świata. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych, są tylko takie których wykonanie wymaga więcej czasu.

Nasze referencje to tysiące zadowolonych klientów polecających firmę Rek Travel swoim bliskim i znajomym. Cieszymy się, że znaleźli się Państwo na stronie Naszego biura. Zapraszamy na wspólne wyjazdy, a wszystkim odwiedzającym Amerykę życzymy udanego i pełnego miłych wrażeń pobytu.

Tadeusz Rek  wraz z zespołem.