tel. 773-777-7733 | email: info@rektravel.com

DLA FIRM

Nasza firma oprócz standardowych wyjazdów umieszczonych w Naszym terminarzu oferuje organizację wszelkiego rodzaju imprez na zamówienie. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji programów incentive dla firm, grupowych wyjazdów motywacyjnych, okolicznościowych wyjazdów na targi, wystawy, szkolenia, spotkania biznesowe itp., a także grupowych wyjazdów turystycznych. Uwzględniając Państwa sugestie dotyczące chęci odwiedzenia danego regionu, miasta, parku narodowego czy innych obiektów, a także biorąc pod uwagę sugerowany program i czas, zaplanujemy zamówioną przez Was imprezę. Do każdego klienta i każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy wymagania, potrzeby i zainteresowania klienta. Organizujemy wyjazdy tematyczne: raftinf, guady, paintball, strzelectwo. Gwarantując opiekę licencjonowanych animatorów, dbających o bezpieczeństwo, nowoczesny sprzęt i moc niezapomnianych wrażeń. Tworzenie programów na zamówienie to dla Nas wyzwanie. Dbamy o to by program był kreatywny, dopracowany w każdym szczególe, doskonały pod względem logistycznym, jakościowym. Jednocześnie bezpiecznym. Wykorzystując doświadczenie możemy zrealizować ciekawą przygodę w niemal każdym zakątku świata. Siedem kontynentów, gdzie nie ma granic. Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży oraz lokalnymi przewodnikami. Helikopter nad Wielkim Kanionem czy spływ pontonem pod Wodospadem Iguana? Zjedzenie świnki morskiej, czy własnoręcznie złowionego rekina? Degustacja wina przy opowieściach historii winiarskiego rodu. Kopalnia srebra w Boliwii, czy szukanie złota na Alasce, eksploracja dzikiej dżungli czy zapalenie skręconego przez Kubańczyka cygara. Wszystko jest możliwe!!!

KONFERENCJE / KONGRESY / TARGI

Zapewniamy obsługę wyjazdów na konferencje i kongresy. Zarezerwujemy dla państwa hotele, przeloty, transporty, zadbamy o tłumaczy i przewodników. Zadbamy o państwa czas przed i po kongresowy by łączyć pracę z przyjemnością. Móc poznać miasto/ kraj w którym się one odbywają. Przygotujemy rozrywkę. Oferujemy pomoc przy organizacji uroczystych spotkań, kolacji, kupieniu biletu na mecz, opery czy spektakl teatralny.

DOŚWIADCZENI MECHANICY / ZAPLECZE TECHNICZNE:

Doświadczeni mechanicy, własne zaplecze techniczne sprawiają, że Nasze autobusy są należycie przygotowane do dłuższych i krótszych tras.

DOŚWIADCZENI KIEROWCY:

Współpracujemy z osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Znającymi trasę i topografię terenu. Nie straszne im preria i wielkie miejskie aglomeracje. To wspaniali towarzysze podróżny, gawędziarze, którzy anegdotkami z wyprawy umilą każdy wyjazd.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH / SZKOLEŃ / SPOTKAŃ BIZNESOWYCH:

Uwzględniając czas,wygodę oraz cenę przygotowujemy państwa podróż tak by zdążyć na umówione spotkanie, mieć czas na przesiadkę oraz transfer. Byście państwo mieli czas na odpoczynek i przygotowanie. Trzymamy się wytycznych oraz budżetu. Jesteśmy do państwa dyspozycji i pomocy przez 24 godziny na dobę.

PROGRAMY INCENTIVE (WYJAZDY MOTYWACYJNE):

Filozofia, którą kierujemy się tworząc „krojone na miarę” programy INCENTIVE to chęć stworzenia czegoś niepowtarzalnego co długo pozostanie w pamięci uczestników. Zgodnie z założeniem wyjazdy tego typu mają nie tylko wzmacniać relacje biznesowe, ale także zacieśniać więzi interpersonalne. Bez wątpienia wspólne przeżycie przygody i emocje które temu towarzyszą, na długo pozostają w pamięci, a pojęcie lojalności nabierze innego znaczenia.

WYNAJEM AUTOKARÓW:

Wynajem autokarów i busów jest częścią szerokiej oferty firmy. Dysponujemy własną bazą transportową z nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztatem obsługi pojazdów.